• Вплив спортивного харчування на організм

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 1 травня 2019 року

З настанням теплої пори ми все частіше замислюємося про корекцію власної фігури, розуміючи, що важливу роль у цьому відіграє правильно складений раціон. Крім занять в залі необхідно подбати про придбання спеціального спортивного харчування (titan-sport.com.ua), від правильного вибору якого значною мірою залежить наше здоров'я, зовнішній вигляд і самопочуття.

спортивне харчування

Цінність сироваткового протеїну

Протеїн (або білок) є основним будівельним матеріалом для нашого тіла. Якщо ви активно займаєтеся спортом і хочете щодня постачати своєму організму необхідну кількістю білка, на допомогу прийде сироватковий протеїн. Він є найважливішим інгредієнтом живильного спортивного коктейлю, вживаючи який, ви швидко і без зайвих клопотів будете отримувати щоденну норму протеїну. Такі коктейлі дуже цінуються зайнятими людьми, які перед тренуваннями просто не мають часу повноцінно поїсти — порція коктейлю в цьому випадку наситить організм енергією для занять в залі.

Universal Nutrition

Вітаміни і риб'ячий жир у спортивному харчуванні

Приймати достатню кількість вітамінів активному спортсмену просто необхідно, тому спортивне харчування — найкращий вибір для спортсмена. Тільки правильно складений раціон зможе щодня давати потрібну спортсмену енергію, а також поліпшить імунітет і підвищить витривалість. Риб'ячий жир допомагає скинути зайву вагу і насичує організм жирними кислотами. Багато хто пам'ятає, як в дитинстві батьки примушували приймати такий несмачний риб'ячий жир — для зручності вживання сьогодні він випускається в капсулах.

риб'ячий жир

Ель-карнітин, хондропротектори і БЦАА

Роль ель-карнітину полягає в стимуляції спалювання жиру в організмі. Він прискорює транспортування жирової тканини в м'язи, де вона і перетворюється в енергію під час фізичних навантажень. Випускається ель-карнітин в рідкій і порошкоподібної формі, будучи невід'ємним продуктом у спортивному харчуванні.

фізичні навантаження

Хондропротектори є речовини, що сприяють відновленню хрящів і зміцнюють їх. Випускаються вони у формі мазі, уколів або пігулок і абсолютно безпечні для здоров'я. БЦАА ж є комплексом з трьох найважливіших амінокислот, який виконує роль будівельного матеріалу для м'язів і покращує працездатність.

Крім усього перерахованого вище, спортсмену обов'язково знадобляться протеїнові батончики. Це відмінний варіант для легкого та поживного перекусу між тренуваннями. Батончики дозволяють швидко відновити сили і впоратися з сильними фізичними навантаженнями.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...