• Як проводиться процедура внесення змін до статуту ТОВ?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 квітня 2019 року

Коли може знадобиться зміна статуту?

З такою необхідністю може зіткнутися будь-яка юридична особа. Процедура ця не така складна, як багато інших (наприклад, зміна назви підприємства), але все одно вимагає певних навичок і юридичних знань. Найчастіше вона необхідна в разі зміни даних засновників підприємства (наприклад, при переїзді та зміні прописки) або зміни адреси самої фірми, при розширенні сфери її діяльності, для адаптації статуту до вимог чинного законодавства.

статут компанії

Як проводиться процедура?

Для того, щоб правильно провести таку процедуру, потрібно звернутися до надійної юридичної фірми. Однією з них є "Абсолют", що надає широкий спектр юридичних послуг для фізичних та юридичних осіб. Внесення змін до статуту ТОВ з ЮФ "Абсолют" пройде швидко і з мінімальними клопотами. Багатий досвід роботи і ґрунтовні знання юриспруденції дозволяють юристам компанії надавати надійну правову підтримку всім своїм клієнтам.

зміна статуту

Сьогодні існує два способи виконання процедури. Перший — це фіксація змін у додатковому документі, другий — це підготовка нового статуту (відредагованого) з викладенням необхідних корегувань.

У першому випадку потрібно підготувати окремий додаток з обов'язковою відміткою того, що він є частиною основного документа. У додатку вказуються всі зміни, а в статуті робиться про це відмітка. У другому випадку потрібно повністю переписати текст всього статуту, після чого стара його редакція вже не має сили.

документи

Найпростіше вирішити задачу шляхом підготовки нової редакції статуту, оскільки коригування, як правило, стосуються багатьох його пунктів. Рішення про це приймається на зборах засновників, результатом якого є складання протоколу. Цей протокол підлягає нотаріальному посвідченню. Після цього потрібно заповнити заяву і теж запевнити її. Далі слід підготувати документи, які потрібно подати державному реєстратору. Їх перелік не завжди виглядає однаково — в деяких випадках потрібно прикріплення додаткових документів.

Перед тим, як юристи почнуть роботу, клієнт юридичної фірми отримує докладну консультацію. Хороші фахівці завжди будуть дуже скрупульозно ставитися до підготовки всіх необхідних документів. Правильно виконана процедура і точне дотримання законодавства — запорука успішного вирішення навіть найскладнішої проблеми.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...