• Чому біорозкладні пакети стають все більш популярними?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 8 квітня 2019 року

Актуальність використання біорозкладних пакетів

Кожен день на звалищах по всьому світу збільшується кількість сміття, на природне розкладання якого знадобляться сотні років. Питання боротьби з забрудненням планети стає все більш актуальним, і виробництву упаковки, яка б швидко розкладалася, приділяється все більше уваги. Одним із важливих винаходів останнього часу стали біорозкладні пластикові пакети. По вигляду і функціональності вони нічим не відрізняються від звичайних. Але на звалищі під впливом сонячних променів, повітря і води вони розкладаються за 2-3 роки, у той час як на розкладання упаковки зі звичайного поліетилену потрібно близько 400 років.

В Україні виробництвом таких виробів займається компанія "МПАК", що займає лідируючі позиції на ринку країни в сфері виробництва пакувальної продукції. Біорозкладані пакети від "МПАК" є відмінною заміною звичайним пакетам і не забруднюють навколишнє середовище, тому обсяги їх використання постійно зростають.

Дійсність або вигадка?

Багато людей схильні думати, що біорозкладні пакети - це всього лише маркетинговий прийом виробників, який використовується для збільшення кількості покупців. Насправді це не так. Технологія виготовлення таких пакетів абсолютно інша, ніж звичайних. У матеріал додаються спеціальні добавки-деграданти, які і забезпечують швидке розкладання виробу під впливом води, сонячних променів і повітря. Головне - це уникнути накопичення таких пакетів на звалищах, де вони накриваються шарами іншого сміття. В таких умовах розкладання затягується надовго.

Найбільш безпечною для екології та здоров'я людини вважається упаковка, до складу якої входить крохмаль. Будучи викинутою, вона швидко розкладається під дією води, не виділяючи шкідливих речовин. Але це не означає, що її можна просто викинути на смітник, і через певний час вона зникне сама собою. Як і будь-яка інша упаковка, вона потребує належної утилізації. Тільки тоді її використання має сенс.

Недоліком біорозкладних пакетів можна вважати їх обмежений термін служби і вимогливість до умов зберігання. Щоб виріб зберіг свою міцність, потрібно берегти його від попадання сонячного світла і води. У всьому іншому вони нічим не поступаються звичайним пластиковим пакетам.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...