• Міфи і правда про гель-лак

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 26 березня 2019 року

Чи шкідливий гель-лак?

Про його шкоду ходить чимало міфів, але всі з них абсолютно помилкові. Лак не псує нігті, а причиною пошкодження пластини є делітанство самого майстра з манікюру. Якщо при видаленні старого покриття він буде неакуратний і не буде використовувати спеціальні засоби, то разом з лаком відійде і верхній шар нігтя. З цієї ж причини не рекомендується робити манікюр самостійно, не володіючи технікою зняття лаку. Хороший же майстер гарантовано збереже нігті клієнта неушкодженими.

Також не слід боятися того, що покрита лаком нігтьова пластина не зможе "дихати". А все тому, що ніготь просто не потребує кисню, а всі поживні речовини він отримує з кровоносної системи. Тому користуватися гель-лаком можна без жодних побоювань.

гель-лак

Чи може лак поліпшити здоров'я нігтів?

У ньому не міститься ніяких речовин, які могли б поліпшити стан пластин і оздоровити їх. Гель-лак виконує лише декоративну і захисну функцію, оберігаючи нігті від різних негативних впливів. Особливо добре наносити його тим, хто має дуже ніжні і ламкі нігті, оскільки за рахунок шару гель-лаку вони стануть міцнішими і перестануть часто ламатися.

Щоб зберегти красу нігтів, варто користуватися тільки якісними лаками, адже до складу дешевих і незрозуміло де вироблених засобів можуть входити небезпечні речовини. Для покупки гарного гель-лаку ви можете відвідати інтернет-магазин компанії "Sweet Nails". Зокрема, тут ви знайдете зарекомендований гель лак Kodi, яким користуються майстри в багатьох салонах і приватних кабінетах.

гель-лак

Правильний догляд за нігтями

Доглядати за покритими гель-лаком нігтями завжди дуже просто. Слід лише берегти їх від гарячої води і агресивних засобів побутової хімії в перші пару днів після нанесення лаку. Після цього для збереження його краси не потрібно буде робити ніяких "секретних" процедур.

Проблеми глибокого манікюру

Багато майстрів пропонують своїм клієнткам послугу так званого "глибокого манікюру", коли лак наноситься навіть під кутикулу. Такий прийом дозволяє довше зберегти красу манікюру, проте є в ньому і свої недоліки. Під час процедури можна випадково пошкодити корінь нігтя, що дуже погано вплине на його здоров'я і красу. Тому власницям слабких і чутливих нігтів робити глибокий манікюр категорично не рекомендується.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...