• Xiaomi: якісні телефони за доступною ціною

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 25 квітня 2019 року

Ще порівняно нещодавно довіра споживачів до продукції китайських компаній була дуже слабкою, оскільки ринок гаджетів був просто затоплений дешевими, але дуже поганими пристроями китайського виробництва. З появою ж гаджетів від компанії Xiaomi ситуація почала потихеньку змінюватися на кращий бік. Заповзятливі китайці дали зрозуміти, що можуть запропонувати покупцям не тільки недорогі, але й цілком пристойні за своєю якістю смартфони, які за багатьма параметрами нічим не поступаються більш дорогим гаджетам, які виробляється в інших країнах.

Xiaomi

Знахідка для любителів потужних гаджетів

Наприклад, хто купив смартфон XiaomiRedmi Note 7 напевно буде здивований тим, що при своїй порівняно невисокій вартості ця техніка оснащується досить потужними процесорами і значними обсягами оперативної пам'яті. Такий пристрій відмінно підійде для роботи з численними додатками, а також точно сподобається геймерам.

Любителям фотографувати смартфони Xiaomi також припадуть до душі, адже вони оснащуються цілком гідними камерами. Для бюджетних смартфонів це є більш ніж цінною властивістю, оскільки для багатьох людей наявність хорошої камери є одним з вирішальних факторів при виборі смартфона.

Що стосується якості звуку, то він може сильно відрізнятися у різних моделей. Так що якщо ви любите часто слухати музику без навушників, то придбайте гаджет з більш потужним динаміком.

Батарея і сканер відбитків пальців

Батареї в смартфонах цієї китайської марки нічим особливо не примітні, проте вони й нітрохи не гірші тих акумуляторів, які встановлюються на більш дорогі смартфони. Ємність батареї залежить від моделі, однак в більшості випадків батарея зможе "прожити" цілий день за умови активного використання смартфона. Більш стійкі акумулятори в деяких моделях зможуть протриматися і пару днів.

Сканер відбитка пальця мають більшість моделей смартфонів Xiaomi. Завдяки йому можна ефективно захистити інформацію в пристрої від сторонніх, так що сканер можна назвати більш ніж корисною фішкою будь-якого гаджета.

Чи є мінуси?

Звичайно ж, смартфони Xiaomi досить гарні, але аж ніяк не ідеальні. Що стосується самого заліза, то мінусів в ньому дуже небагато. Деякі незручності у користувача можуть виникнути з часом нестабільної роботи системи, яка може видавати абсолютно несподівані глюки. Однак в цілому недорогі китайські смартфони цієї марки цілком заслуговують на те, щоб звернути на них увагу при відвідуванні магазину.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...