• Навчання в Польщі та приємні бонуси

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  П'ятниця, 12 квітня 2019 року

Під час навчання в 10-11 класі, учні та їх батьки задаються одним єдиним питанням - а що робити далі? Навчання в українських ВУЗах зараз не радує своїми перспективами, і хорошою альтернативою є навчання в Польщі.

Навчання в Польщі стає тим самим гарним стимулом у створенні гарного майбутнього.

Чому ж саме Польща? Що такого є в польских ВНЗ?

 1. Вступ до польських ВНЗ не вимагає здачі ЗНО.
 2. Хто не планує залишатися в Польщі і не хоче вчиться польською мовою - для вас є факультети англійською.
 3. Є хороша можливість отримати подвійний диплом (якщо ВНЗ надає таку програму). Наприклад, можна отримати польсько-французький диплом.
 4. Цікаві міжнародні виставки і конференції, в яких можна брати участь безкоштовно.
 5. Цікаві факультативні заняття, спортивні секції, лабораторні заняття та різноманітні гуртки за інтересами.
 6. Отримання європейського диплома.
 7. Університет може допомагати з подальшим працевлаштуванням.
 8. Можливість поїхати навчатися за обміном в інші країни, включаючи США і Великобританію.

Можливість рухатися вперед

Плюси навчання в Польщі можна обговорювати ще довго, але найголовнішою перевагою є те, що університети дають студентам можливість розвиватися. Візьмемо наприклад медицину.

Навчання на медичному факультеті в Польщі - досить дороге задоволення. Але ціна виправдовує себе, вже починаючи з першого курсу. Всі аудиторії та лабораторії обладнані сучасними апаратами та обладнанням. Література і додаткові матеріали є в університетській бібліотеці або ж видається безпосередньо викладачем в зручній формі: в паперовому або електронному варіанті. Студентам надають безкоштовний доступ в різні дослідницькі центри і лабораторії. А участь в конференціях міжнародного масштабу дозволяє знайомитися з розумними в своїй спеціальності людьми.

Звичайно ж, тут високі вимоги. Медицина не терпить помилок, адже вони можуть призвести до поганого результату. Тому до студентів ставляться з особливою ретельністю. Університети не тримають тих, хто прогулює заняття або недостатньо старається. Саме тому польські ВНЗ випускають тільки надійний фахівців.

Простий процес вступу

Вступити до Польщі - не складно. Особливо, якщо у вас є такий друг як UP-STUDY. Компанія має понад 25 офісів в Україні, будучи сертифікованим представником польських ВНЗ в країні. UP-STUDY має всі повноваження приймальної комісії, а також гарантує першочерговий вступ в обраний університет.

Компанія надає безліч програм для вступу до Польщі, а також можливість отримати грант. На сайті ви можете порахувати вартість навчання з програмою UP-STUDY за допомогою спеціального калькулятора.

Якщо ви чекали якогось магічного знака, то ось він! Не зволікайте і обирайте Польщу для навчання!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...