• Вибираємо надійний дверний замок

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 березня 2019 року

Що потрібно знати перед заміною дверного замка?

Запорукою вашої безпеки і збереження вашого майна в квартирі є не тільки хороші вхідні двері, але і якість і надійність врізного замку. На щастя, сьогодні розроблено дуже багато різних моделей замків, стійких до злому. Знаючи деякі особливості їх конструкцій, ви зможете без проблем вибрати саме ту модель, яка найкраще підійде для конкретного приміщення.

дверний замок

Але мало правильно вибрати замок - його потрібно ще й вміти врізати, оскільки зламати невірно встановлений пристрій буде набагато легше. Якщо ви не маєте досвіду подібної роботи, то краще за все скористайтеся зручним сервісом Key&Lock https://www.keylock.com.ua/locks/ і підшукайте собі вмілого майстра, який зможе швидко встановити навіть найбільший і складний механізм на ваші двері. На сайті ви в будь-який час зможете розмістити своє замовлення з його описом, або зв'язатися з майстрами компанії по телефону.

дверний замок

Головні критерії вибору дверних замків

При виборі вироби орієнтуйтеся перш за все не на його зовнішній вигляд і сумісність з вашими дверима, і з класом стійкості конкретної моделі. Якщо вам потрібно замкнути двері приміщення, в якому немає цінних речей, то вам цілком вистачить замку другого класу. Як правило, його можна зламати не швидше, ніж за 5 хвилин. Для дачного будиночка або підсобного приміщення його буде достатньо.

замок

Моделі 3 і 4 класів призначені для тих приміщень, в яких зберігається багато цінних речей і які потребують серйозної охорони. Якісний замок 3 класу зловмисникам вдасться зламати тільки через 15 хвилин, а на злом моделі 4 класу піде не менше півгодини. Якщо при спробі злому в приміщенні спрацювала сигналізація, то цього часу повинно вистачити для приїзду охоронців і затримання злочинців.

Сьогодні все більшою популярністю користуються дуже надійні кодові замки, зламати які навіть при наявності спеціального інструментарію дуже складно. Але і коштують вони досить дорого. Багато власників квартир і будинків вважають за краще встановлювати на вхідні двері сувальдні замки, які мають доступну вартість і цілком надійні. Не забувайте про те, що навіть найдорожчий і надійний замок можна просто вибити, якщо дверне полотно тонке і неякісне. Тому немає сенсу встановлювати дорогі замки на пога

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...