• Чому відпочинок в Трускавці часто поєднують із лікуванням?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 25 березня 2019 року

Відпочинок в Трускавці – це те, що обирають сотні тисяч людей кожного року. Сюди приїжджають із різних куточків світу, аби не лише цікаво провести час, але й оздоровитися. Це цілком можливо завдяки чудовій природі міста. Там можна подихати гірським повітрям і помилуватися гарними карпатськими краєвидами. Також на курорті є два бювети з мінеральними водами, їх також називають джерелами.

У Трускавці є чимало водолікарень

Вони вважаються справжньою особливістю цього міста. У водолікарнях вам запропонують понад сто різноманітних процедур. Завдяки їм ви можете зміцнити імунітет, провести профілактику різних хвороб, а також вилікувати захворювання. Для цього спеціалісти зроблять обстеження, тут їх – близько 90 видів.

Наприклад, вам можуть назначити водні процедури з прийняттям душа чи ванни. Вони призначаються як для усього тіла, так і для окремих органів. Пацієнтам часто роблять інгаляції, а також аплікації з озокеритом і парафіном. Перші будуть корисними при захворюваннях в області отоларингології, а останні допоможуть при проблемах із опорно-руховим апаратом і захворюваннях суглобів.

Найбільше на відпочинок в Трускавці приїжджають у літню пору. У зв’язку з цим у водолікарнях у цей період проходить найбільше процедур. Щодня ця цифра по місту може становити близько восьми тисяч.

Часто відпочинок в Трускавці передбачає плавання у басейнах, які наповнені мінеральною водою. Всі, хто спробував такі процедури, отримали багато незабутніх вражень. За відчуттями це може нагадати плавання в ізраїльському Мертвому морі, де велика концентрація солей. Завдяки цьому вода здатна чудово тримати тіло, тож вам не потрібно буде докладати зусиль, аби плисти чи просто лежати.

У басейні з мінеральними водами ви зможете швидко загоїти будь-які шкірні подразнення чи прищі. Головне бути обережними й слідкувати за тим, аби вода не попала до очей. Тоді вони сильно пектимуть, і процедура доставить неабиякий дискомфорт. Також переконайтеся, що у вас немає ранок.

Ознайомтеся з місцевою історією чи відвідайте розважальні заклади

Звісно, відпочинок в Трускавці не обмежується лише лікуванням. Можна вдало поєднувати оздоровчі процедури з цікавими розвагами. Наприклад, зараз у місті є три музеї, які функціонують.

У першому ви дізнаєтеся про те, як виник курорт, у другому ознайомитеся з творчим і життєвим шляхом художника Михайла Біласа. Цей музей створили ще при житті митця, тож можна дізнатися чимало цікавих фактів. Третій музей найбільш новий – Єпархіальний. Він виконує різні функції: релігійно-освітню та культурно-мистецьку.

Кінолюбителі зможуть із захопленням насолодитися переглядом нових фільмів. Якщо ви приїхали компанією та любите шумний відпочинок, то можна завітати до нічного клубу. Також є варіант пограти у більярд чи боулінг. Якщо матимете бажання оновити свій гардероб, то завітайте до торгових центрів.

На відпочинку у Трускавці ви зможете ознайомитися з історичними пам’ятками, подихати гірським повітрям і скуштувати смачні страви відомої карпатської кухні. Замовте грибну юшку, місцеву бринзу, домашні копченості чи невеличкі гуцульські голубці. Особливість цих страв у тому, що їх готують на джерельній воді. При цьому використовуються продукти, які є екологічно чистими.

Відпочинок в Трускавці подарує чимало гарних вражень і незабутніх спогадів! Приїжджайте сюди наодинці, з родиною чи друзями – і ви гарантовано отримаєте задоволення й захочете повернутися на курорт знову.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...