• Зал для презентації: критерії вибору

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 20 березня 2019 року

Якщо запрошеним гостям не вистачить стільців або брудний зал, або ж надто задушливо, то їх враження від вашої презентації будуть дорівнювати нулю. Таким чином, обов'язково потрібно звернути увагу на характеристики і якості місця проведення. Давайте розберемо це більш докладно.

презентація

Інформація про захід

При пошуку залу для презентації, ви повинні зрозуміти для себе деякі нюанси. По-перше, скільки грошей ви готові витратити на оренду залу? По-друге, скільки людей планують відвідати презентацію? По-третє, який точно формат заходу ви хочете, адже важливо, щоб стиль і атмосфера місця відповідали характеру вашої презентації і вашої компанії. Але оскільки презентація відноситься більше до ділових бізнес-заходів, то варто звернути увагу на зали зі стриманим інтер'єром, світлими кольорами, які налаштовують на роботу. В такому випадку, одним з варіантів може бути оренда коворкінгу.

план

Почніть шукати

Краще почати пошук залу в тих районах, які знаходяться поблизу від місця розташування вашої компанії або вашої цільової аудиторії. Знайдіть усі можливі варіанти залів, перейдіть на їх сайти і соцмережі, вивчіть фотографії, умови проведення заходів, відгуки клієнтів. Наступний етап — вивчення більш віддалених залів. Але при цьому ви повинні подумати, наскільки гостям буде комфортно дістатися до цього місця.

місце проведення

Місце проведення

Оскільки ми вже почали говорити про місце розташування залу, продовжимо цю тему. На перший погляд може здатися, що головне вибрати зал в найпрестижнішому і популярному районі міста. Ця думка має право на існування, але всеж, варто вибирати те місце, до якого буде зручніше дістатися. Наприклад, якщо на презентацію повинні приїхати закордонні партнери, логічніше буде орендувати зал поруч з їх місцем проживання або з хорошою транспортною розв'язкою.

доступність

Доступність

Дуже важливо, щоб місце проведення можна було легко знайти, доїхати до нього і припаркувати автомобіль. Ті, хто будуть добиратися не на своїй машині або таксі, повинні мати можливість спокійно доїхати до нього за допомогою громадського транспорту.

план презентації

Зручність і комфорт

Кількість місць у залі повинна бути більшою, ніж число передбачуваних учасників, щоб ніхто не залишився без стільця.  Учасники заходу повинні також мати можливість перекусити, випити води, помити руки та ін. Приділіть цьому пункту особливу увагу!

комунікація

Технічна складова

Переконайтеся, що в залі є вся необхідна для презентації техніка: екран, проектор, ноутбук, мікрофон та ін. Важливо, щоб присутні однаково добре бачили і чули спікера з усіх куточків залу.

Ну ось, тепер Ви озброєні і можете приступати до пошуків холу, що відповідає всім вашим вимогам.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...