• Впорядкування різних дрібниць на кухні — декілька порад

  • Марія Кононенко | Велика Епоха
    Четвер, 7 березня 2019 року

Кажуть, що найголовніше криється у дрібницях. Це вірно і для кухні: зручне розташування дрібних предметів допоможе налагодити побут і значно спростить ваше життя.

Предмет, що лежить не на своєму місці, не лише створює відчуття безладу, але й забирає у вас час на пошуки. А якщо таких предметів багато — створюється хаос, і для того щоб у ньому розібратися доводиться іноді витратити цілий вихідний день, що не надто приємно.

Найчастіше в побуті проблемними стають прості на перший погляд питання. Наприклад, куди покласти пакет, який будете повторно використовувати? Як розташувати на полиці спеції? Куди класти коробку сірників?

Пропонуємо вам декілька простих порад, які допоможуть організувати простір на вашій кухні.

1. Пакети.

Одна з найпоширеніших «кухонних проблем» — зберігання пакетів.

Візьміть декілька невеликих, але міцних коробок: одну — для великих пакетів, другу — для маленьких без вух, і третю — для пакетів із вушками. Для цього підійдуть, наприклад, коробки від носових хустинок.

Їх можна поставити в ряд на полиці, і у разі потреби вам залишиться тільки простягнути руку і витягнути потрібний пакет.

Знайдіть застосування гарним коробкам або обклейте будь-які упаковки потрібного розміру декоративним папером. Полиця з такими барвистими органайзерами пасуватиме до будь-якого інтер'єру.

2. Спеції.

Сьогодні в магазинах продається безліч готових мелених прянощів на будь-який смак. Однак, коли їх накопичується на кухні досить багато, виникає питання, як привести все це до ладу, щоб під час готування одразу знаходити потрібну приправу.

Розсортуйте пакетики зі спеціями за видами, наприклад:

1) спеції для солодощів (кориця, імбир тощо);
2) негострі спеції (коріандр, куркума тощо);
3) трави (базилік, прованські тощо);
4) гострі суміші (карі, хмелі-сунелі тощо);
5) інше.

Підберіть коробочки відповідних розмірів для кожного типу спецій. Пакетики краще ставити так само, як ми ставимо на полицю книги (до себе не лицьовою стороною, а торцем), тоді вам буде зручно вибирати потрібні прянощі, не дістаючи всю коробку з полиці.

3. Сірникові коробки.

Якщо ви користуєтеся газовою плитою і купуєте сірники, напевно вам іноді доводиться шукати по всій кухні коробок, якщо його не виявляється під рукою.

Призначте для сірників спеціальне місце, в ідеалі це може бути міні-полиця (бажано з бортиками). Повісьте її збоку від плити (якщо ви правша — то справа).

Ви можете також призначити місце для порожніх сірникових коробок (наприклад, складати їх у спеціальну коробку на полиці шафи). У сірникових коробках зручно зберігати різні дрібниці — насіння, шпильки тощо. Потім ви можете, підписавши кожну сірникову коробку, просто ставити їх у ряд в упаковці з-під чаю. Або змайструвати із сірникових коробок незвичайні шкатулки.

4. Сміття.

Навіть якщо ви не ділите відходи за видами для компостування та утилізації, варто мати два сміттєвих контейнери: у один складати швидкопсувні відходи, а в іншій — папір тощо.

Таким чином кількість сміття, яке доводиться виносити щодня, зменшиться вдвічі. Захопити невеликий пакет з продуктовими відходами виходячи з дому значно простіше, ніж величезний пакет з різним сміттям: від коробок з-під соку до фруктових обрізків.

Не обов'язково купувати спеціальне відро для сміття. Ви можете використовувати будь-яку відповідну ємність, вклавши в неї досить міцний пакет.

Читайте далі:

Як прочистити зливний отвір у ванній або на кухні — 7 способів

Смачна вівсянка зі спеціями — здорова «швидка» їжа (рецепти)

«Правило однієї хвилини» може змінити ваше життя

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...