• У чому різниця між агротканиною, агроволокном і геотканиною?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 24 березня 2019 року

Різниця між матеріалами

Іноді навіть досвідчені фермери плутаються в назвах і не можуть відрізнити один матеріал від іншого. Спробуємо внести ясність у те, що ж вони з себе представляють.

Агроволокно для полуниці
Агроволокно для полуниці


Агроволокно виготовляється особливим способом з розплавлених полімерів і є нетканим матеріалом. Агротканина - це матеріал тканий, і вона має набагато більшу міцність, ніж волокно. За своєю структурою вона трохи нагадує білі мішки з поліпропілену, які часто використовуються для пакування сипучих продуктів. Але різниця в міцності не означає, що один матеріал кращий за інший, так як обидва вони використовуються для різних цілей.

Агротканина
Агротканина


Геотканина - це теж тканий матеріал, що виготовляється з міцних синтетичних ниток. Він дуже стійкий до розривів, тому успішно використовується в будівництві доріг, аеродромів та інше. Він стане в нагоді там, де потрібно зміцнити слабкий і нестійкий грунт.

Геотканина
Геотканина


Всі ці матеріали використовуються в сільському господарстві, а купити їх можна в інтернет-магазині "Harvest Center". Відвідавши сторінку товарів для дачників і фермерів, ви знайдете великий вибір укривних матереалів, які точно знадобляться при роботі на ділянці і вирощуванні культурних рослин.

Використання

Агроволокно часто використовують для мульчування грунту, особливо зручно його застосовувати на ягідних плантаціях. Цей матеріал надійно захищає ґрунт від пересихання, перешкоджає росту бур'янів. Завдяки цьому догляд за плантацією значно спрощується, швидшим і зручнішим стає збір врожаю.

Агротканину доцільно використовувати для мульчування грунту в місцях вирощування багаторічних чагарників, винограду, плодових дерев. Воно має більшу міцність, ніж волокно, тому і служить набагато довше. Якщо використовувати цей матеріал акуратно, то міняти її можна раз в 20-25 років. Тобто один раз інвестував в покупку тканини для мульчування, фермер зможе забути про такі витрати дуже надовго. Її використання сприяє економії коштів в фермерському господарстві, а всі витрачені на покупку гроші швидко окупаються.

Мульчувати грунт цими матеріалами набагато зручніше і швидше, ніж соломою або сіном. Вони довго не розкладаються і забезпечують вільний доступ повітря до грунту. А завдяки тому, що на плантації практично не ростуть бур'яни, її не потрібно обробляти дорогими гербіцидами. Завдяки цьому знижується собівартість продукції і поліпшується її якість.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...