• Секрети вибору аромату

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 24 березня 2019 року

Над створенням парфумів працювали і працюють найвидатніші майстри минулого і сучасності. Якщо вам потрібно зробити вишуканий і дуже незвичайний подарунок дорогій людині, то парфуми ідеальний вибір. Але потрібно правильно підібрати аромат, а щоб правильно вибрати духи, потрібно пам'ятати декілька тонкощів.

правильно підібрати аромат

Щоби правильно обрати свої парфуми, потрібно знати декілька секретів.

парфум

Секрети вибору аромату

Вирушаючи купувати духи, не варто наносити на тіло і одяг інший аромат. Тоді ці запахи будуть перебивати один одного, і відчути всі нотки нових парфумів у вас не вийде. Пам'ятайте і те, що елітні парфуми мають дуже складні композиції. Тому їх запах буде повністю розкриватися і грати новими нотками протягом дня. На сайті "Parfum City" https://parfumcity.com.ua/ ви зможете придбати елітну парфумерію, яка стане чудовим подарунком для будь-якої людини. Тут представлена ​​продукція тих брендів, які можуть бути невідомі звичайному обивателю.

квітка

Краще обирати парфуми зранку, бо вечором нюх притупляється. Жінкам обирати парфуми при критичних днях суворо забороняється, бо гормональний фон змінюється і потім обрані парфуми можуть    не сподобається.

Не намагайтеся протестувати якомога більше ароматів за одне відвідування магазину. Фахівці кажуть, що ніс звичайної людини (який не “натренований” на тестування парфумерії) за один сеанс зможе адекватно сприйняти не більше 10 різних ароматів. Після цього нюх стає вже не таким гострим. Тому при відвідуванні магазину відразу націльтеся на ті аромати, які цікавлять вас найбільше, і не відволікайтеся на інші. Спочатку обирайте парфуми приснувши на блоттер, але не поспішайте одразу нюхати, бо спирт, що знаходиться в парфумах подразнює слизову носа. Зачекайте хвилину і оберіть найцікавіший, після чого нанесіть його на себе, щоб відчути як парфум розкриється на вас.

аромат

При виборі духів не нехтуйте допомогою консультанта. Людина, яка розбирається в парфумерії, допоможе вибрати аромат, що найкраще підходить під характер і темперамент людини, під його стиль і образ.

Не прагніть знайти якийсь один аромат, яким ви буде користуватися протягом тривалого часу. Міняти духи можна так само часто, як і одяг, керуючись своїм настроєм і ситуацією. По можливості не обмежуйте себе в покупках і завжди поповнюйте свою особисту колекцію ароматів.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...