• 5 критеріїв вибору інтернет-магазину автозапчастин

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 9 квітня 2019 року

Від якості використовуваних запчастин залежить термін служби автомобіля, комфортність їзди і безпека на дорогах. Якщо ви як раз збиралися придбати запчастини, але не вирішили, де це зробити, прочитайте даний огляд. З нього ви дізнаєтеся про те, як правильно купувати запасні частини і де найкраще це робити. Отже, 5 критеріїв вибору інтернет-магазину автокомплектуючих.

рекомендації

Перше - рекомендації

Поцікавтеся у знайомих автомобілістів, де вони замовляють запчастини. Якщо колега або друг постійно бере деталі в одному місці і задоволений якістю товару, рівнем обслуговування, можете зробити пробну покупку. Відгуки в інтернеті можуть бути замовними, а знайомій людині немає сенсу вам брехати.

довідки

Друге - наведіть довідки на торговельну точку

Яку репутацію має, як давно працює на ринку, які гарантії надає. Компанії «зі стажем» зазвичай мають певний імідж і надають гарантії, чого не скажеш про нові магазини. Якщо торгова точка існує на ринку хоча б рік, якісно обслуговує покупців (і ті готові це підтвердити), дотримується взяті на себе зобов'язання - їй можна довіряти.

оформлення сайту

Третє - дивіться на якість оформлення сайту

В інтернеті сайт - обличчя компанії. Оскільки вас цікавить хороший магазин, зупиняйтеся на якісних майданчиках, де є вся інформація про товар із зазначенням актуальних цін.

зворотний зв'язок

Четверте - оцінюйте зворотний зв'язок

Якщо трубку ніхто не бере протягом усього робочого дня, а ваша заявка з обіцянкою передзвонити через 1 хвилину висить без відповіді, це поганий знак. Рівень сервісу - найважливіший показник ставлення до клієнта.

що вам зручно

П'яте - вибирайте те, що вам зручно

Різні варіанти оплати і доставки, вибір з менеджером по телефону або швидкий пошук по він-коду, актуальна інформація про наявність деталей, коректні ціни - співпрацювати з хорошим інтернет-магазином зручно і просто. Якщо вартість «забули» поміняти, відправка товару здійснюється раз на тиждень, і менеджер не може відповісти на ваші запитання, продовжуйте пошуки.

Висновки: де купити якісні запчастини в Україні

Всім описаним вище вимогам відповідає інтернет-магазин «Новатон». Він гарантує вам наявність повного асортименту продукції на складі і вигідні ціни на неї. У продажу представлені оригінальні автозапчастини та ліцензійні аналоги, товар продається з гарантією. Ну а менеджери компанії завжди на зв'язку і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...