• Критерії вибору міжкімнатних дверей

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 2 квітня 2019 року

Міжкімнатні двері не є ключовою частиною інтер'єру, але виступають в ролі важливого функціонального елемента, тому при купівлі полотна потрібно особливу увагу приділити якості всіх складових конструкції. Широкий вибір магазину «Нова Будова» дарує можливість без проблем вибрати двері, незалежно від смакових уподобань і фінансових можливостей покупця.

міжкімнатні двері

Як вибрати міжкімнатні двері

Щоб не розчаруватися в нових міжкімнатних дверях і оцінити всі переваги нового полотна, до вибору потрібно поставитися відповідально. Фахівці рекомендують рядовим покупцям враховувати базові критерії вибору конструкції:

1. Матеріал виготовлення. У каталогах представлені двері з натуральних і штучних матеріалів. Найбільш практичними і надійними по праву вважаються полотна з МДФ. Такі двері мають легку вагу, достатню механічну міцність, тому є практичними і довговічними.

2. Товщина. У дуже товстих міжкімнатних дверях немає необхідності, якщо мета установки полотна не перебуває в забезпеченні звукоізоляції. Товщини 5-6 см буде достатньо, щоб впоратися з завданням ізоляції приміщення і зонування простору.

3. Вага конструкції. Важкі міжкімнатні двері складно встановлювати, а перед початком монтажних робіт будівельники змушені зміцнювати отвір. Оптимальне рішеннядвері в 30-35 кг.

4. Дизайн. Однаковою популярністю серед покупців користуються глухі полотна і двері, декоровані скляними вставками, різьбленням або фільонками.

міжкімнатні двері

Дизайн міжкімнатних дверей

Сучасні двері найчастіше випускають з ламінованою обробкою або покриттям із натурального шпону. Будь-який варіант заслуговує на увагу покупців, адже володіє своїми конкурентними перевагами. Шпон та ламінат ідеально імітують колір і текстуру натурального дерева, тому виглядають в інтер'єрі дорого і презентабельно незалежно від моделі обраної двері.

двері

Залежно від кількості стулок, двері можуть бути декоровані оригінальними вставками з прозорого або матового скла, різьбленими елементами і фільонками. Малюнок полотна часто складається з суворих прямих ліній або плавних візерунків. Багатий вибір полотен дозволить без труднощів вибрати модель двері, що відповідає вимогам і перевагам самого дбайливого клієнта.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...