• Сироватковий ізолят. Правила для новачків

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 28 березня 2019 року

У сучасному спорті вже складно знайти хоч одного спортсмена, який би не приймав жодного разу протеїн. Ця харчова добавка - відмінний засіб для набору м'язової маси, а також для спалювання жиру. Завдяки тому, що протеїн не вважається медикаментозної добавкою, а є натуральним компонентом, його так люблять використовувати в спорті, особливо коли мова йде про силові навантаженнях в залі.

тренування

Що таке сироватковий ізолят?

Сироватковий ізолят - це практично найпопулярніша харчова добавка серед спортсменів, які нарощують м'язову масу і яким необхідно поповнювати запаси білка в організмі максимально швидко. Головне джерело цієї речовини - очищене від всіх домішок і жирів коров'яче молоко. У буквальному сенсі - це чистий білок. Протеїн, який радять експерти майже для всіх спортсменів, незалежно від рівня підготовки та фізичної активності. Сироватковий протеїн є найбільш популярним у даному випадку. Він має найбільшу ефективність, найбільшу кількість корисних амінокислот у складі та виску швидкість засвоєння. Він також має невисоку вартість і його можна змішувати з великою кількістю різних харчових рідин. У сироваткового протеїну є лише один недолік: він дуже швидко засвоюється, тому приймати його є сенс лише до та після тренування. Завжди шукайте якісного виробника з великою кількість реальних позитивних відгуків. Далі ми наведемо кілька типових відгуків про сироваткових ізолятів різних фірм.

заняття спортом

Що кажуть про ізоляти користувачі

Користувач на ім'я Юрій ділиться своєю думкою про добавку Power Pro Whey Protein + урсолова кислота:

"Хороший склад і дуже приємна ціна за таку якість. Купую вже не перший раз. Один раз брав ванільний, але не зайшов мені до смаку. З вишнею набагато приємніше. З вітчизняних протеїнів - цей один з кращих." Джерело відгука - https://f.ua/power-pro/whey-protein-vishnja-1kg.html

Користувач на ім'я Кузнецов Вадим поділився своєю думкою про добавку 100% Whey Gold Standard:

"Протеїн-ізолят досить дорогий продукт, але при цьому швидко засвоюється. Він незамінний при спалюванні жиру, тому що в ньому багато білка. Nutrition 100%, мабуть, один з найбільш якісних ізолятів на ринку спортивного харчування. На пробу взяв одну баночку. За смаком хороший (я брав полуницю / банан), засвоюється швидко, ніяких проблем з травленням я не помітив. Після тренування відмінно живить м'язи. Коли у мене баночка скінчилася, взяв другу. Після використання помітив поліпшення якості м'язів, пішов жирок. Вообщем, за таку ціну кращий ізолят за якістю, який тільки можна знайти. І за складом хороший, на одну порцію припадає 25 грам білка. "

Джерело відгука - https://f.ua/optimum-nutrition/on-whey-gold-2-268-kg-banana.html

качок

Правила прийому протеїну для новеньких

В першу чергу варто звернути увагу на всі інструкції і розпорядження щодо прийому даної речовини. Потрібно приймати протеїн в достатній кількості і без передозування, щоб був потрібний ефект. Так що, не лінуйтеся радитися з лікарями і досвідченими тренерами.

культуризм

Перше правило. Пийте протеїн до початку тренування за півгодини, щоб збільшити ефективність тренінгу і додати собі енергії. Потім потрібно випити його відразу після фізичних навантажень. Як правило, після тренування потрібно випити повноцінну порцію протеїну, тобто 20-30г.

Друге правило. Варто змішати протеїн не з молоком, а з соком, якщо ваша мета - швидкий набір м'язової маси. Так ви отримаєте крім білка ще й порцію вуглеводів.

Третє правило. Пам'ятайте про режим і дозування. Не розраховуйте, що ви отримаєте результат відразу на першому тижні. Протеїн почне діяти ефективно тільки після місяця вживання регулярно і в потрібному дозуванні. Якраз у вас буде час звикнути до режиму.

Четверте правило. Читайте склад на упаковці. Не варто використовувати протеїн невідомого походження. Часто через високу популярність добавки, виробники додають в упаковки не тільки сам протеїн, але і багато ароматичних добавок, підсолоджувачів та інших речовин, які вам точно ні до чого.

Правило п'яте. Пам'ятайте про правильне харчування. При наборі м'язової маси низькокалорійна дієта - це не ваш помічник. Протеїн хоч і може іноді замінити повноцінний прийом їжі, але далеко не у всіх випадках. Якщо дотримуватися цих правил, прийом протеїну буде набагато більш ефективний, ніж, якщо ви самостійно станете «винаходити велосипед».

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...