• Відпочинок в Єгипті: обираємо курорт

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 17 квітня 2019 року

Африканська країна, що омивається Середземним та Червоним морем, чекає вас на відпочинок в будь-яку пору року. Єгипет відомий всьому світу своїми люксовими готелями, високим рівнем обслуговування та розвинутою інфраструктурою. На його території знаходиться третина історичних пам’ятників. Щоденно вони приваблюють туристів, які шукають насичений та цікавий відпочинок.

Гарячі путівки в Єгипет – це дозвілля в зоні комфорту. Найбільш сонячна країна світу з тропічним та субтропічним кліматом має середню температуру близько 20оС. Тут рідко бувають опади, в деяких районах їх можна чекати навіть по кілька років. Гори надійно закривають морське узбережжя від можливих піщаних бурь. Зимою та влітку на туриста чекає якісний пляжний відпочинок.

Єгипет

Пам’ятки Єгипту

Ніл та фараони, величні піраміди і сумний та загадковий Сфінкс. Чи є хтось, кому вони залишилися невідомі. Побачити, хоча б щось із перечисленного – завдання кожного туриста. Путівка в Єгипет подарує вам на деякий час незвичайний та захоплюючий підводний світ Червоного моря. Відвідайте кораловий заповідник поблизу Шарм-Ель-Шейха і оцініть незвичайну красу місцевої природи.

Бажаєте навчитися підводному плаванню? Міжнародні центри з дайвінгу відкривають свої двері для туристів на морському узбережжі в будь-якому великому місті. Там кожен може стати дайвером і відкрити таємниці морів.

Єгипет

Єгипет

Відпочинок в Єгипті: обираємо курорт

Хургада. Не так давно вона була найактуальнішим місцем відпочинку в Єгипті. Сучасні готелі та прозора морська вода не могли залишити байдужим жодного туриста. Тут є все для сімейного дозвілля та романтики.

  • Відвідайте палац «1000 і одна ніч»;
  • Займіться дайвінгом;
  • Подивіться на коралові острови

І відпочинок в Хургаді залишить по собі лише приємні спогади.

«Царська затока» чи Шарм-Ель-Шейх – єгипетський курорт, що нині б’є всі рекорди популярності. На його території розташована неймовірна кількість готелів вищого класу, а ще маса пляжів та цілодобових розважальних центрів. Шарм-Ель-Шейх підкорює фантастичними пейзажами. Гори із граніту, мангрові дерева, гарячі джерела, кольоровий каньйон та багато іншого.

відпочинок в Єгипеті

Поблизу Хургади, а саме в бухті Макаді, знаходиться новий туристичний центр – Макаді Бей. Він має розширену інфраструктуру та готелі, де практикується вільне переміщення по території. Комплекси зроблені в марокканському стилі й мають все необхідне для повноцінного різнопланового відпочинку: басейни, дискотеки, спортивні площадки та фітнес-центри і безліч цікавих розваг.

Бажаєте провести відпустку весело й пізнавально чи мрієте її всю присвятити релаксу – горящі путівки в Єгипет стануть Вашим кращим варіантом. Замовляйте тури і отримаєте висококласний відпочинок.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...