Четвер, Кві 2, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сексуальні тортури в китайських в'язницях: «Немає межі збоченням»

П'ятниця, 13 березня 2020 року


Послідовниця Фалунь Дафа Інь Ліпін показує фотографію трудового табору Масаньцзя представникам конгресу на слуханнях на Капітолійському пагорбі 14 квітня 2016 року. Інь стала жертвою катувань та групового зґвалтування під час укладення в Масаньцзя. (Minghui.org)


Примітка редактора: «Велика Епоха» публікує ряд статей про застосування тортур китайським режимом проти переслідуваних їм людей або груп, а також про страждання, яким піддаються в'язні совісті.

Незважаючи на те, що тортури офіційно заборонені в Китаї, вони широко і систематично використовуються у великій пенітенціарній системі країни, відповідно до даних правозахисних організацій. Найжорстокіші — це сексуальні тортури, які, як відомо, особливо ефективні в приниженні жертв.

За даними неурядової організації «Міжнародне товариство з прав людини», жертви піддаються сексуальному насильству з боку поліції або тюремних наглядачів, або їх роздягають догола і кидають до камер з чоловіками-ув'язненими. Охоронці кажуть ув'язненим, що вони можуть знущатися над жінками, не побоюючись покарання.

«Збочення деяких співробітників цих китайських органів безпеки не мають кордонів, за словами жертв тортур», — йдеться в повідомленні на веб-сайті організації.

«Міжнародна Амністія» повідомляє, що сексуальні тортури застосовувалися щодо політв'язнів уйгурських мусульман в районі Сіньцзян на північному заході Китаю.

«Деяких катували особливо жорстокими методами, які, наскільки відомо Amnesty International, не використовуються ніде в Китаї. Це включає введення кінського волоса в статевий член або спеціального дроту з невеликими шипами, який згинається при вставці, але розпрямляються при вмсовуванні».

Amnesty International також повідомила, що тибетські жінки піддавалися сексуальним тортурам, включаючи групу черниць, які були роздягнені, жорстоко побиті і піддалися сексуальному насильству з використанням електричних кийків. За всім цим спостерігали ув'язнені-чоловіки.

Застосування сексуальних тортур до послідовників Фалунь Дафа, в'язням совісті, особливо поширене. Згідно Minghui.org, зареєстровані тисячі випадків сексуальних тортур послідовників Фалунь Дафа, як чоловіків, так і жінок. Веб-сайт документує кампанію переслідування, розпочату Комуністичною партією Китаю проти послідовників Фалунь Дафа в 1999 році.

Відомий китайський адвокат з прав людини Гао Чжишен, який відвідав кілька провінцій в середині 2000-х років для розслідування зловживань відносно послідовників Фалунь Дафа, які перебувають в ув'язненні, сказав, що майже всі вони, і чоловіки, і жінки, піддавалися сексуальним тортурам.


Правозахисник Гао Чжишен. (Фото: Verna Yu/AFP/Getty Images)


Самого Гао після затримання теж жорстоко катували і піддавали сексуальному насильству, включаючи проколювання його геніталій зубочистками.

«Мінхуей» повідомляє, що зґвалтування послідовно і систематично використовується як засіб приниження і травмування в'язнів совісті. Одного разу в сумнозвісному виправно-трудовому таборі Масаньцзя охоронці помістили в камери чоловіків 18 жінок-послідовників Фалунь Дафа і веліли зґвалтувати їх, що призвело до смерті, інвалідності або психічної нестабільності жертв.

У квітні 2016 року Інь Ліпін, послідовниця Фалунь Дафа, якій вдалося емігрувати до Сполучених Штатів, розповіла на засіданні Виконавчої комісії Конгресу по Китаю, що вона кілька разів піддалася тортурам і була на грані смерті, перебуваючи в ув'язненні в Масаньцзя.


Реконструкція сексуальних тортур. (Фото: Minghui.org)


Вона також піддавалася сексуальним тортурам. Інь розповіла, що одного разу вона і вісім інших послідовниць Фалунь Дафа були відправлені в так звану чорну в'язницю для зґвалтування ув'язненими-чоловіками. Інь замкнули в кімнаті з чотирма чоловіками, які били її до того часу, поки вона не втратила свідомість, а потім зґвалтували. Коли Інь прийшла в себе, зрозуміла, що всі ці знущання були зняті на відео, що ще більше посилило її страждання і приниження.

Згідно веб-сайту «Статус китайського народу» (Status of Chinese People), щодо послідовників Фалунь Дафа й інших в'язнів совісті в Китаї використовується не менше 100 різних методів тортур. До них відносяться зґвалтування, удари по геніталіях електричними кийками, зґвалтування сторонніми предметами (включаючи туалетні щітки і кийки), засування гострих перців у піхву, защемлення і витягування сосків як у чоловіків, так і у жінок, аж до того, що відривають їх, насильницьке введення ліків, які припиняють менструацію, примусові аборти і багато іншого.

Джерело: Epoch Times

Comments   

загрузка...