ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німецька компанія Deutsche Telekom переглядає співробітництво з Huawei, а французька Orange відмовилася від китайської 5G

Велика Епоха

Німецька компанія Deutsche Telekom переглядає співробітництво з Huawei, а французька Orange відмовилася від китайської 5G

Чоловік проходить повз будівлю Deutsche Bank в Лондоні, Великобританія, 5 грудня 2013 року. Фото: Reuters / Luke MacGregor / File Photo


ПАРИЖ/ФРАНКФУРТ, Німеччина. Huawei стикається з новими проблемами в Європі після того, як німецька компанія Deutsche Telekom оголосила, що перегляне свою стратегію з постачальниками, а французька Orange заявила, що не буде наймати цю китайську фірму для створення мережі нового покоління у Франції.

Зрушення в стратегії лідируючих компаній національного ринку, які частково належать державі, пішли після того, як деякі союзники США на чолі з Австралією з міркувань національної безпеки відмовилися від послуг компанії Huawei у створенні своїх мобільних мереж п'ятого покоління (5G).

Офіційні особи США проінформували союзників про те, що Huawei виконує всі розпорядження китайської влади, і попередили, що китайське мережеве обладнання може містити "чорні ходи", які використовуються для кібершпіонажу.

В огляді Deutsche Telekom йдеться, що регулюючі органи США ретельно вивчають передбачувану покупку у 26 млрд доларів підрозділом T-Mobile в США — Sprint Corp., яке контролюється японською телекомунікаційною компанією Softbank.

Softbank планує замінити своє мережеве обладнання 4G від Huawei, за повідомленням Nikkei.

Напруженість посилилася після арешту головного фінансового директора Huawei в Канаді і можливої її екстрадиції до Сполучених Штатів.

«Ми не передбачаємо участь Huawei в установці 5G, — заявив в Парижі журналістам генеральний директор компанії Orange Стефан Річард. — Ми працюємо з нашими традиційними партнерами — це Ericsson і Nokia».

Річард сказав, що побоювання з приводу безпеки були виправданими: “Я абсолютно розумію, що всі наші країни і французька влада стурбовані. Ми теж”.

Компанія Huawei у відповідь заявила, що вона не є постачальником для існуючої мережі Orange 4G у Франції і не буде включена в плани установки 5G у Франції. Huawei поставляє мережеве обладнання для Orange за межами Франції і розраховує брати участь там в установці 5G.

Вплив США

Deutsche Telekom, найбільша телекомунікаційна компанія Європи, заявила, що переглядає плани з питання по своїм постачальникам у Німеччині і на інших європейських ринках, де вона працює, з огляду на дебати про безпеку китайського мережевого обладнання.

«Deutsche Telekom дуже серйозно ставиться до глобальної дискусії про безпеку мережевого обладнання від китайських постачальників», — заявила компанія у відповідь на запит Reuters.

Telekom вже дотримується стратегії із залучення декількох постачальників, спираючись перш за все на обладнання від Ericsson, Nokia, Cisco і Huawei: «Проте, ми переоцінюємо нашу стратегію закупівель».

Це суттєва зміна, оскільки німецькі офіційні особи раніше заявили, що не бачать жодних правових підстав для виключення будь-яких постачальників з мережі п'ятого покоління у відповідь на попередження з Вашингтона.


Ця стаття є частиною спеціальної доповіді про діяльність компанії Huawei, опублікованої The Epoch Times.

Джерело: Epoch Times