• Призначення і різновиди лебідок

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 14 квітня 2019 року

Де використовуються лебідки?

Лебідки різних видів широко використовуються в побуті, при будівельних і ремонтних роботах, обслуговуванні автомобілів та інших не менш важливих ситуаціях. Цей пристрій дозволяє переміщати вантажі у вертикальному або горизонтальному напрямку. Часто вона потрібна для того, щоб вивільнити зі снігу або болота автомобіль, підняти будівельні матеріали при зведенні багатоповерхових будівель. Найпростішу лебідку напевно бачив кожен в селі у бабусі — з її допомогою з колодязя дістають відро з водою. Сьогодні існує багато видів лебідок, кожен з яких призначається для певних завдань. Купувати ж їх дуже зручно в інтернет-магазині «Scaffold». На сторінці https://www.scaffold.in.ua/catalog/buildhoist/ представлені різні моделі будівельних лебідок, які набагато полегшать працю людини і прискорять зведення будь-якої будівлі.

лебідка

Різні види лебідок

По тому, як лебідка приводиться в дію, розрізняють ручні моделі і пристрої з електричним приводом. До переваг перших варто віднести доступну вартість, простоту у використанні і можливість застосовувати там, де немає доступу до електричної мережі. Одними з найпоширеніших є важелі лебідки. Металевий трос, який закріплюється на вантаж, приводиться в рух важелем. Після зрушення трос відразу ж затискається в корпусі пристрою, після чого важіль натискається знову.

лебідка

Електричні лебідки широко використовуються в будівництві і промисловості, але призначені для роботи з особливо важкими вантажами. Потужними електричними лебідками оснащуються крани й інша підйомна техніка. Вони незамінні при розвантаженні залізничних вагонів, а також при їх переміщенні. Вага вантажу, яку вона здатна підняти, може досягати декількох десятків тонн.

лебідка

У власників позашляховиків часто можна побачити гідравлічні лебідки. Вони працюють від гідропідсилювача керма і відрізняються більш високою надійністю, ніж електричні. Гідравлічні пристрої можна використовувати навіть під водою. Але працювати він може тільки при включеному моторі і досить повільно намотує трос.

Багато автомобілістів вважають за краще використовувати механічні лебідки. Вони також працюють від автомобільного двигуна (чим більше оборотів він робить за одиницю часу, тим швидше намотується трос). Механічні моделі надійні, міцні, прості у використанні і невибагливі. Вони виручають власників позашляховиків у багатьох екстремальних ситуаціях.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...