• Сувеніри - топ ідея для бізнесу

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 6 червня 2019 року

Те, що будь-якій компанії, націленій на успіх в бізнесі, потрібна реклама, а, отже, і рекламні інструменти - незаперечний факт. Для того, щоб підвищити лояльність своїх клієнтів до бренду, залучити клієнтів нових, викликати у них зацікавленість в придбанні вашої продукції, необхідно постійно доносити до них інформацію про свою компанію. Одним з найбільш рентабельних і ефективних варіантів вирішення цього завдання – брендування сувенірів оптом. Це шлях економії часу, зусиль і коштів.

Як це працює?

Ви можете знайти доступні і ефективні товари (https://fullmotion.com.ua/ ), які протягом тривалого часу будуть привертати увагу людей і допомагати вам в розширенні клієнтської бази. Рекламні продукти дозволяють людям реально побачити ваш бренд і запам'ятати вас.

Цілком ймовірно, що людина, яка отримала в подарунок індивідуальний USB-накопичувач з логотипом вашого бренду і контактною інформацією, не відразу почне ним користуватися. Але вона неодмінно, рано чи пізно, почне його використовувати або передарує кому-небудь. І всякий раз, коли подарована вами флешка буде використовуватися, нанесена на ній інформація буде в полі зору і уваги не тільки користувача.

Брендований сувенір працює як візитна картка. Часи візиток не пройшли, але проблема в тому, що візитних карток занадто багато. А корисний, приємний і зручний у використанні корпоративний сувенір допомагає вам звернутися до потенційних клієнтів новим і унікальним способом, а не просто додати до його великої колекції ще одну візитку.

Перший і гранично ефективний виявився досвід максимального скорочення кількості візитних карток належить бренду Nike Swoosh. Отримуючи від представників бренду невеликий сувенір з контактною інформацією замість візитної картки, будь-яка людина по-новому бачить і сприймає продукцію цієї добре відомої компанії зі світовим ім'ям.

Як цього досягти?

Єдиного рецепта на всі випадки життя немає і бути не може, але є моменти, які бажано не випустити з уваги, зокрема:

  1. При виборі сувенірів дуже важливо віддавати перевагу тим виробам, які за духом близькі з профілем вашої компанії.
  2. Рекламний продукт повинен бути корисним, приємним і ненав'язливим. Він повинен бути таким, яким потенційний клієнт міг би постійно користуватися, не відчуваючи при цьому, ніби ви настирливо нав'язуєтися йому.
  3. Вплив корпоративного сувеніра на цільову аудиторію має бути подібним до того, що відбувається, коли потенційний клієнт бачить рекламу в ЗМІ або на рекламних щитах - запам'ятовування назви бренду.
  4. Незалежно від того, який бізнес ведете ви - малий або більший, на конкурентному ринку ви дійсно можете отримати більшу кількість клієнтів, роздаючи рекламні матеріали зі своїм брендом і контактною інформацією.
  5. Роздавайте їх на всіх заходах, які ви проводите або відвідуєте - на конференціях, симпозіумах, виставках, презентаціях, тобто при першій-ліпшій можливості. Можливостей безліч, і упускати їх нерозумно.

сувеніри

На сайті fullmotion.com.ua ви можете знайти потрібну підказку варіантів вибору товарів для інвестування з невеликими витратами і для отримання великого економічного ефекту від цього вкладення.

Дивіться, вивчайте, вибирайте і приймайте рішення. А потім замовляйте – результат, поза будь-яким сумнівом, задовольнить вас неодмінно!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...