• Kia Sportage – лідер українського рейтингу продаж

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 30 травня 2019 року

Вже традиційно щомісяця Асоціація автовиробників України підводить підсумки продажів нових авто безпосередньо в нашій країні. Отож, хто являється лідером українського рейтингу?

Популярний кроссовер корейського походження Kia Sportage, безсумнівно, утримує лідерство в продажі не тільки за минувший весняний період, але й за увесь час від початку року. Якщо бути точнішими, то за період з січня місяця по кінець квітня, згідно офіційних даних, в Україні було реалізовано 1711 нових, а безпосередньо у квітні – 527 авто марки Kia Sportage. Хоча, варто відмітити, що порівняно з продажами 2018 року, цьогорічний рівень реалізованих авто понизився на 3 відсотки. Що цікаво, точно такі дані (-3%) показує і європейська статистика. Ще один, хоча й не вельми радісний, доказ того, що Україна вже являється дійсним членом Європейського Союзу. Інакше – які можуть бути пояснення того факту, що наша статистика звучить в унісон із європейською?

KIA Sportage: він того вартий

На світовому ринку SUV-авто KIA Sportage з’явився не так давно – 25 років тому, у 1994 році. І всі його найкращі характеристики – це результат співробітництва таких потужних виробників, як Ford, Mazda та KIA, тобто, поєднання найкращого досвіду Америки, Європи та Японії. Адже на початку виробництво Sportage проходило на німецькому заводі Karmann, що не могло не відбитися на якості авто. Через декілька років потужності виробництва були повністю перенесені в Південну Корею. Невдовзі після цього керівництвом концерну було прийнято рішення про зміну форми кузову, і авто з позашляховика трансформувалось в кроссовер. Як показує статистика – це було правильним, дійсно грамотним та високопрофесійним рішенням. Статистика світових і, власне, українських продажів – пряме підтвердження цього.

KIA Sportage – оренда в Києві

Компанія РентДрайв пропонує взяти в оренду авто KIA Sportage, кроссовер четвертого покоління 2017 року випуску (повний привід, 2,0л/155 к.с.). Чим відрізняється це авто від своїх попередників? В першу чергу – надзвичайно стильною та спортивною зовнішністю. Його екстер’єр та інтер’єр являються проявом справжнього авангардизму в усіх рішеннях. Те ж можна сказати і про присутність сучасних технологій – авто є одним з найкращих представників у своєму класі. І це не дивно, адже розробку авто супроводжував один з найкращих профі нашого часу – Пітер Шрейер, один із розробників сучасних моделей Ауді та Фольксвагена.

Ви теж плануєте приєднатися до числа щасливих власників кроссовера KIA Sportage, але бажаєте особисто перевірити його можливості та ходові показники?

Ласкаво просимо в компанію РентДрайв. З нашою допомогою ви переконаєтесь, що KIA Sportage – дійсно вартий вашої уваги.

Умови оренди та технічні характеристики авто https://rentdrive.ua/ua/avtopark/pozashljahovyk/kia-sportage

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...