• Якісна техніка для шиття у Львові: як вибрати?

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Середа, 12 червня 2019 року

Судячи з того, що в магазинах, сьогодні, продається однаковий одяг, сумнівної якості, більше людей віддають перевагу одягу індивідуального пошиву. Багато людей звертаються до дизайнера, аби замовити одяг. Тож усім швеям достатньо праці, аби пошити гарне платтячко чи костюм або спідницю і штани, для чоловіка або жінки. Але більшість з них, стикаються з проблемою вибору професійного швейного обладнання. Швейна техніка, має бути достатньо зручною, якісної зборки. Але спочатку треба розібратися, яке саме існує швейне устаткування, як його розрізнити, та яке краще обрати.

Швейна машина

Різновиди швейної техніки

Перш за все, треба визначитися, яке саме швейне обладнання у Львові обрати. Всього налічується 3 типи машинок.

 1. Електромеханічна машина для шиття. Основна перевага такого устаткування полягає у багатозадачності. Це суттєво заощаджує час, що дуже зручно, особливо на професійному рівні. Окрім цього, деякі процеси, наприклад, заправка нитки, які раніше треба було контролювати власноруч, у цій машині – автоматизовані. Наявність функції вбудованої пам’яті, дозволить налаштувати такий прилад під себе.
 2. Комп’ютеризована швейна техніка. Ця машинка, повністю автоматизована, за допомогою вбудованого мікропроцесора. Можна обрати різні, комп’ютерні машини для шиття, кількість запрограмованих функції впливатиме на ціну. В роботі з цією машинкою, також заощаджується час, і можна контролювати всі етапи обробки тканини. Всі моделі обладнані дисплеєм, а окремі з них, мають відповідний порт, для підключення до комп’ютера. Тож, за бажанням, необхідні програми можна завантажувати й з інтернету.
 3. Швейно-вишивальні машини відрізняється можливістю шити одяг та білизну по формі нестандартного розміру та дизайну. Також за допомогою цієї машинки можна зробити вишивку на структурній тканині будь-якої складності. Наявність оверлока, забезпечить якісну обробку крою матеріалу по зрізу ножицями. Під час роботи на цій машині, можна регулювати яскравість освітлення, її потужність може сягати 85 Вт. Практично всі машини цього типу мають функцію подвійної гілки, та можливість встановлення необхідного тиску.

процес шиття

Якщо це хобі, можна обрати перший тип машини, але для роботи, більш зручним буде другий тип. Після обрання типу швейної машинки, слід звернути увагу на допоміжні аксесуари. Інтернет магазин швейної техніки у Львові пропонує безліч товарів для шиття, починаючи з професійного устаткування для швейного ательє, та закінчуючи витратними матеріалами, які з часом потребують заміни (голки, лапки, шпильки та магнітні обмежувачі).

Інша техніка для полегшення процесу шиття

Професійна швейна техніка не обмежується лише машинками для створення швів. Існує багато допоміжної техніки для скорочення процесу виготовлення виробів з тканини, а саме:

 • ґудзикові машини, які закріплять ґудзик чітко на обраному місці;
 • закріпочні машини, для фіксування деталей на матеріалі;
 • рукавні машини, забезпечать доступ у всі важкодоступні місця одягу, зберігаючи рядок шову рівним;
 • скорняжні машини, створені для роботи з товстою матерією будь-якої структури;
 • в’язальні машини, заощадять час, в процесі рукоділля. На таких машинках, пряжа збережеться у первісному вигляді.

І це далеко не всі допоміжні машинки для шиття, Якщо відвідати інтернет-магазин «Euro Sewing», можна переконатися, що саме там буде кращий вибір на швейні товари.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...