• Натуральний порошок для відбілювання зубів — домашній рецепт

  • Четвер, 6 червня 2019 року

Усі хочуть мати гарну усмішку і здорові зуби. Але, на жаль, більшість засобів для відбілювання можуть підвищити чутливість зубів та пошкодити емаль і ясна. Хороша новина в тому, що існують натуральні засоби для відбілювання зубів, які містять нетоксичні речовини.

Як зробити відбілюючий порошок для зубів?

Інгредієнти:

  • 4 ст.л. бентонітової глини;
  • 3 ст.л. порошку карбонату кальцію;
  • 1 ст.л. харчової соди;
  • 1 ст.л. або більше порошку стевії (для додання солодкого смаку, за бажанням);
  • декілька крапель ефірної олії м'яти.

Властивості інгредієнтів:

Бентонітова глина

Накопичення в роті бактерій та регулярний вплив кислот на емаль призводять до порушення здоров'я порожнини рота, демінералізації зубів і появи зубного нальоту.

Бентонітова глина — це багатий мінералами делікатний природний очищаючий засіб, який містить багато поживних елементів, таких як кальцій, магній і діоксид кремнію. Маючи багато корисних властивостей, бентонітова глина допомагає зменшити кількість бактерій в роті, освіжає подих і заліковує ясна, а також видаляє плями із зубної емалі.

Карбонат кальцію

Цей мінерал входить до складу таких порід, як крейда, вапняк і мармур, і часто використовується для полірування й відновлення зубів. Карбонат кальцію не завдає шкоди зубній емалі, а акуратно видаляє наліт і всі залишки їжі або напоїв. Окрім того він допомагає відновлювати зубну емаль.

Харчова сода

Сода часто використовується як альтернативний засіб для чищення зубів. Цей порошок працює як делікатна абразивна речовина, що м'яко видаляє наліт і створює в роті лужне середовище, яке допомагає знищити бактерії. Деякі сучасні виробники зубних паст навіть використовують соду як інгредієнт, що має відбілюючі здатності. Під час досліджень було доведено, що зубна паста, яка містить харчову соду, відбілює зуби ефективніше за звичайну зубна пасту без соди.

Ефірна олія м'яти перцевої

Ефірна олія м'яти перцевої здатна повністю усунути неприємний запах. Вона «працює» з певним типом бактерій — анаеробними, які розвиваються в ротовій порожнині та можуть призводити до захворювання ясен і появи неприємного запаху з рота.

Приготування відбілюючого зубного порошку

Насипте 4 ст.л. порошку бентонітової глини у скляну банку об'ємом 120 мл. Під час роботи з глиною не рекомендується використовувати металевий посуд — метали можуть вилуговуватися та потрапляти в глину. Прийнятний варіант — нержавіюча сталь, вона здійснює мінімальний вплив.

Потім додайте 2 ст.л. порошку карбонату кальцію, 1 ст.л. харчової соди і ложку стевії. Добре перемішайте.

Додайте в суміш декілька крапель ефірної олії м'яти. Знову перемішайте.

Перед використанням трохи змочіть зубну щітку і насипте на неї порошок. Потім почистіть зуби як звичайно.

Читайте далі:

8 способів, як замінити зубну пасту

Чутливість зубів: найкращі домашні засоби для лікування

Паста з куркумою чудово відбілює зуби

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...