• Багаторазові памперси — турбота про здоров'я і планету

  • Понеділок, 6 травня 2019 року

Щороку на звалища потрапляють мільярди кілограм одноразових памперсів, збільшуючи обсяг сміття, яке практично неможливо переробити. Рішенням цієї проблеми можуть стати підгузки, які можна прати. Чому тисячі молодих батьків вибирають саме багаторазові памперси?

Одноразові підгузки складно і практично неможливо утилізувати, і нарівні з пластиковими пакетами і тетрапаком вони є причиною проблем переробної промисловості.

Колись бавовняні пелюшки швидко витіснили памперси, а останнім на зміну скоро прийдуть багаторазові підгузки. Сучасні підгузки, які можна прати і використовувати багато разів, — набагато простіші, чистіші та гарніші, ніж раніше. І, що найважливіше, вони допоможуть скоротити тонни відходів, на які перетворюються одноразові підгузки.

Новий проект Billenboetiek

Близько трьох років тому в Утрехті, Нідерланди, Енн і Ханн створили проект Billenboetiek, який допомагає молодим батькам розібратися в перевагах багаторазових підгузків для дітей.

«Багаторазові підгузки все ще мають дуже погану репутацію через те, що не всі плями можна відіпрати з бавовни. Але коли наші клієнти побачили моїх дітей у підгузках, які можна прати, вони були вражені тим, як добре вони виглядають. Тільки в Утрехті щороку викидають по 9 мільйонів кілограмів памперсів. Ця проблема була б не такою серйозною, якби всі батьки почали використовувати багаторазові памперси. Пакетом з 30 багаторазовими підгузками можна користуватися роками. Мій молодший син все ще ходить в підгузках свого старшого брата», — розповідає Енн.

За словами Енн, підгузки, які можна прати, зазнали значних змін останніми роками. Сьогодні їх можна знайти всіх форм і розмірів, із різноманітними гарними малюнками. Зрозуміло, принцип користування одно- і багаторазовими памперсами абсолютно різний.

У багаторазових підгузках є зручні трусики з м'якої тканини з липучками для фіксації, а всередині знаходиться паперова вставка — поглинаючий вкладиш, який при заміні просто викидають.

В онлайн-магазині Billenboetiek є різні варіанти багаторазових підгузків. «Наша велика мрія — відкрити магазин в Утрехті. На жаль, це поки що не реально. Приміщення в Утрехті надзвичайно дорогі, і ми поки не отримуємо великий прибуток, оскільки закупівельні ціни високі. Ми свідомо замовляємо товар у європейських компаній, а не дешеву і неякісну продукцію з Китаю: саме такі підгузки низької якості і створюють у людей помилкову картину».

Ось ще кілька фактів на цю тему:

  • багаторазові підгузки зрештою обійдуться батькам дешевше, ніж одноразові, хоча спочатку за них доведеться заплатити більше;
  • підгузки із тканини комфортніші для шкіри дитини, оскільки «дихають»;
  • на відміну від одноразових підгузків, багаторазові не можуть призвести до виникнення неприємних інфекцій і захворювань;
  • багаторазові підгузки гіпоалергенні: не містять ароматів, просочень і т.п.
  • одноразові памперси не можна використовувати для дітей до 1 місяця, а також при деяких захворюваннях (діарея, лихоманка, підвищена температура, діатез та ін.).

Читайте далі:

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

1,5 л побутових відходів за рік: досвід двох сімей з Канади

Навчимо дітей піклуватися про планету

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...