• Як правильно зберігати нижню білизну

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 2 травня 2019 року

Від того, де і як зберігається нижня білизна, залежить її зовнішній вигляд і навіть жіноче здоров'я. Тому кожна жінка повинна приділити достатньо уваги облаштуванню відповідного місця для зберігання своїх особистих речей. Тим же, хто хоче придбати жіночу білизну (www.passazh.com.ua/), можна порекомендувати відвідати інтернет-магазин PASSAZH. Тут можна знайти якісні і красиві речі від відомих світових брендів, які знають і люблять усі жінки.

білизна

Найкраще для зберігання білизни підходять:

Комод. Для білизни в ньому потрібно виділити окремий ящик. Дуже зручні комоди, де в ящики вбудовані роздільники. Завдяки останнім речі не будуть перемішуватися, і ви швидко зможете знайти потрібні вам трусики або бюстгалтер;

комод

  • Шафа. Тут теж обов'язково потрібен окремий ящик, бажано той, який щільно закривається. Потрібно зробити так, щоб верхній одяг зберігався якомога далі від білизни. Це допоможе зберегти речі чистими, що вкрай важливо для жіночого здоров'я;

ящик для зберігання

  • Коробки різних розмірів із тканини, металу або дерева. Їх повнісінько в спеціалізованих інтернет-магазинах. Зручність таких коробок у тому, що їх можна переставляти з місця на місце або розміщувати в одному з відділень шафи. Невеликі та легкі коробки з тканини ідеально підходять для зберігання білизни у подорожах.

коробки різних розмірів

Головні правила зберігання

Недостатньо просто знайти зручне місце для своєї нижньої білизни — потрібно ще й дотримуватися правил її зберігання. Без них жінці буде складно дотримуватися особистої гігієни.

Місце, де розташовується шафа, комод або переносний ящик, обов'язково повинно бути сухим. Надмірна вологість буде шкодити як меблям, так і особистим речам, що знаходяться в них. При підвищеній вологості білизна та інший одяг можуть покритися пліснявою, що представляє пряму небезпеку для вашого здоров'я.

Ніколи не зберігайте білизну разом з іншим одягом. Всі речі повинні бути розділені між собою. В одному ящику можна зберігати трусики і бюстгальтери, в іншому — колготки і шкарпетки, третьому варто відвести місце для нічних сорочок. Таке розділення необхідне для того, щоб усі речі залишалися чистими і щоб не витрачати багато часу на пошук потрібного предмета.

Для подорожей купите легкий і компактний органайзер з декількома відділеннями. Він не займе багато місця у валізі і дозволить зручно перевозити білизну та інші особисті речі. Після подорожі не забувайте витріть його і ретельно просушіть.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...