• Поради щодо правильного вибору фарби

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 23 квітня 2019 року

Вибір фарби в залежності від цілей використання

На вибір фарби впливає в першу чергу те, для фарбування яких поверхонь ви плануєте її використовувати. Якщо це та конструкція, яка фарбується рідко, то вибирайте більш дорогу фарбу з тривалим терміном служби. Вона довго не буде вицвітати, буде добре переносити вологу, несприятливі погодні умови. Якщо ж поверхня фарбується раз в пару років, то можна купити дешевшу фарбу з не таким тривалим терміном служби.

Вибір фарби

Значення має і те, де знаходиться, що фарбується - під відкритим небом або в приміщенні. У першому випадку потрібна буде стійка фарба, що не вигорить під променями сонця через рік після нанесення. У приміщеннях на пофарбовану поверхню впливає не так багато негативних факторів.

маляр

Що стосується виробника, то сьогодні в нашій країні досить багато фарб різних марок, мають пристойну якість. Одна з них - це відома всім "Снєжка". Sniezka в Україні - це високотехнологічне виробництво, якісна сировина і продукція, якою користуються мільйони покупців. Щоб детальніше прочитати про фабрики і особливості виробництва фарби, відвідайте сайт компанії ТзОВ "Снєжка-Україна".

Вибір фарби

Інші критерії вибору

Найкраще купувати ту фарбу, яка відноситься до екологічно чистих продуктів. Останнім часом вона стала дуже популярною, хоча і може коштувати дорожче за звичайну. У такій фарбі немає ртуті, свинцю та інших шкідливих компонентів, тому працювати з нею абсолютно безпечно. Її рекомендується використовувати в дитячих кімнатах і там, де живуть алергіки або літні люди.

фарба

При покупці завжди звертайте увагу на термін придатності фарби. Краще не купувати ту, термін придатності якої спливає через кілька днів, навіть якщо її будуть продавати дешевше. Немає ніяких гарантій, що вона зберігалася правильно.

Перед покупкою розрахуйте, скільки фарби вам потрібно для роботи, і краще купіть одну баночку про запас. Може трапитися так, що фарби не вистачить, а знайти в магазині точно таку ж не вдасться. Крім того, відтінок у різних партій може відрізнятися, навіть якщо на упаковках вказані однакові характеристики. Пам'ятайте це при відвідуванні магазину.

Також враховуйте те, що деякі пористі поверхні потребують більше фарби, ніж рівні і без пір. Тому одна або кілька запасних баночок ніколи не будуть зайвими у вашому господарстві.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...