• Подорож до Луцька: що подивитися в місті?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 31 травня 2019 року

Луцьк — місто, яке можна сміливо назвати одним із найзатишніших і спокійних обласних центрів України. У порівнянні з іншими західними містами, історичних пам'яток тут не так вже й багато, але відвідати його на вихідний точно варто. Одного-двох днів буде цілком достатньо, щоб розглянути це невелике місто, ознайомитися з його минулим і відчути його особливу атмосферу.

Історичні пам'ятки

Головна історична пам'ятка Луцька — це замок Любарта, будівництво якого почалося в 14 столітті. Сьогодні він вважається найстарішою спорудою в місті. Зайшовши на його територію, можна побачити зразки старовинної зброї, відвідати картинну галерею і музей старовинних книг. Час від часу тут проводяться різні фестивалі, концерти і виставки.

замок Любарта

Замок знаходиться в старій частині міста, в якій можна побачити житлові будинки з незвичною для сучасної людини архітектурою, костел, кірху, старовинні вулички, вимощені бруківкою. Оскільки туристична галузь в місті (та й в усьому регіоні) розвинена не дуже добре, великих натовпів туристів ви тут не зустрінете. Тому можна спокійно гуляти цілий день, насолоджуючись спокоєм.

замок Любарта

Місце для проживання і послуги

У Луцьку не так багато готелів, проте через невелику кількість туристів ви навряд чи зіткнетеся з проблемою відсутності вільних номерів. Перед поїздкою скористайтеся зручним сервісом швидкого пошуку місць і послуг List — завдяки йому ви зможете як слід організувати свою подорож. Наприклад, якщо ви будете шукати сауни в Луцьку, то в пошуку на сервісі потрібно буде спочатку вибрати назву міста, а потім ввести ключове слово. Далі залишиться тільки вибрати те місце, яке підходить вам найбільше.

Міська атмосфера

В цілому Луцьк виглядає дуже спокійним і тихим містом. Місцеві жителі відрізняються привітністю і доброзичливістю. Якщо ви погано орієнтуєтеся, то вам із задоволенням підкажуть, як дістатися до потрібного вам місця.

їжа

Щоб перекусити, можна вибрати один із ресторанчиків, розташованих на центральних вулицях міста. Обов'язково прогуляйтеся по пішохідній вулиці імені Лесі Українки. Тут багато затишних магазинчиків і кафе, часто виступають вуличні музиканти, є картинна галерея. Ця вулиця є однією з улюблених місць відпочинку жителів міста і приїжджих. Якщо раптом стане нудно, можна відвідати зоопарк — після переобладнання та будівництва нових вольєрів для тварин виглядає він досить непогано.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...