• Важливі факти про використання компресорів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 23 травня 2019 року

Що треба знати про максимальний тиск компресора

У кожному компресорі є автоматична система регулювання тиску, яка перешкоджає надмірному збільшенню останнього. Такі системи призначені для захисту компресора від перевантажень і збільшують термін його служби. Якісні компресори торгової марки ECCOAIR можна замовити у представника виробника в Україні на сайті https://eccoair.ua, кваліфікована техпідтримка гарантована, а постійна наявність оригінальних запасних частин і ціна без накруток вас обов'язково привабить.

компресор

Повітряний компресор

На силу тиску в компресорі безпосередньо впливають особливості мережі, по якій до обладнання доставляється стиснене повітря. Якщо при прокладці таких магістралей були допущені значні прорахунки, то сили тиску пневматичного інструменту може бути недостатньо для виконання певного виду роботи. Якщо ви свідомо знаєте, що магістраль погано виконує свою основну функцію, то краще спочатку придбати більш потужні компресори. Як правило, найбільш практичними є ті моделі, максимальний тиск в яких досягає восьми атмосфер.

компресор

Використання різних видів компресорів

При роботі з пневматичними інструментами найчастіше використовуються компресори поршневі і гвинтові. Головна цінність останніх полягає в дуже тривалому терміні їх служби. Водночас їх конструкція не така складна, як у поршневих.

компресор

Якщо вам потрібен якомога більш компактний компресор, який можна було б без труднощів транспортувати до різних об'єктів, то вам варто вибрати саме гвинтову модель. Такий компресор буде меншим і легшим, ніж поршневий, і водночас його продуктивності вистачить для виконання навіть дуже великих обсягів роботи.

Гвинтові компресори незамінні на тих об'єктах, де потрібна майже безперервна робота пневматичних інструментів. Такі пристрої здатні працювати дуже тривалий час без перерв, в той час як поршневий компресор потребує періодичних зупинок. Тому для підвищення швидкості роботи на об'єкті потрібно купувати тільки гвинтовий компресор, адже тільки така техніка дасть можливість по максимуму уникати простоїв у роботі.

Гвинтові компресори набагато надійніші, продуктивніші і простіші у використанні, ніж вже сильно застарілі поршневі. Однак останні все ще експлуатуються дуже інтенсивно, оскільки багатьом майстрам досить складно звикнути до використання новітньої техніки. Та й багато фахівців, які працюють на підприємствах не дуже прагнуть досконально вивчити відмінності між гвинтовими і поршневими компресорами. Хоча можна очікувати, що вже в недалекому майбутньому саме гвинтові моделі повністю витіснять інші, менш досконалі компресори.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...