• Україна - джерело надзвичайних місць, які потрібно відвідати

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 14 травня 2019 року

Наша прекрасна країна вже багато років привертає увагу туристів та відпочиваючих своїми неймовірними курортами та надзвичайними місцями, які, якщо вірити легендам, наповнені містичними силами та фантастичною енергією.

санаторії України

Куди можна поїхати в Україні

Україна має багату історію, що вражає уяву, а також надихає багатьох письменників – так було і в минулому і відбувається тепер. В нашому матеріалі ми пропонуємо вам ознайомитися з націкавішими місцями України, які обов`язково варто побачити своїми очами.

Україна

  • Хортиця. Цей острів славиться тим, що колись його населяли могутні воїни з українського фольклору – козаки. Саме тут можна побачити справжнє козацьке поселення, познайомитися з побутом, а також подивитися на козацьке бойове знаряддя.
  • Сорочинський ярмарок, яркий проходить кожного літа або восени, притягує до Полтавської області кожного разу все більше та більше зацікавлених туристів. І справа навіть не у багатому виборі та асортименті речей, що тут продаються, те, що найбільше цікавить гостей Сорочинського ярмарку, - це непередаваний колорит українських традицій.
  • Одними з головних історичних пам’яток вважаються фортеці та замки. Наприклад, варто приділити увагу фортецям у Кам’янець-Подільському, а також Хотинській фортеці – фортифікації дуже добре збереглися, тому служать прекрасними зразками архітектури того часу, коли вони були збудовані. Серед замків найбільшою популярністю користуються Паланок, Меджибозький, Луцький, садиба Попова, Батуринська цитадель, а також Підгорецький замок.
  • Особливу увагу також варто приділити різноманітним курортам українських земель, і туристична агенція Аква Тур допоможе вам дістатися цих неймовірних місць. Санаторії в Трускавці, Моршині, Сходниці, Хмільнику та Закарпатті – це приголомшлива можливість не тільки насолодитися неймовірною природою, яка тут, звичайно ж, вражає та надихає, а також приємна перспектива позбутися надокучливих захворювань та поправити своє здоров`я та самопочуття. Природа України – це саме те, що потрібно для одужання.

Україна

Україна насправді неймовірна, в різних регіонах вона наповнена надзвичайними історичними пам’ятками, а також природними багатствами. Вона прекрасна своїми людьми, традиціями та приголомшливим колоритом, а тому, можна сміливо присвятити відпустку для відвідування численних курортів чи туристичних місць.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...