• Чому краще купувати одяг у стоці?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 21 травня 2019 року

Чому вигідно купувати стоковий одяг 

Красивий і якісний одяг коштує недешево, тому багато людей ретельно вибирають місця для його покупки, сподіваючись якомога більше заощадити.

Стоковий одяг

Побачивши вивіску "Сток" на магазині одягу, люди часто думають, що в таких магазинах продаються речі, які вже хтось носив, і що сток — це той же секонд-хенд. Насправді це зовсім не так. Стоковий одяг — це абсолютно нові брендові речі, ціна на які значно впала з різних причин. До стокових магазинів потрапляють моделі зі застарілих колекцій, речі, які не вдалося продати в фірмових бутиках, а також одяг із незначним заводським браком (який в більшості випадків майже непомітний і не знижує якість виробу). Так що ті люди, які гидують купувати в секонд-хенді, але хочуть знайти хороші речі за низькою ціною, можуть сміливо заходити до стоку.

Стоковий одяг

Особливо вигідно купувати стоковий одяг оптом — тоді його вартість буде ще більш доступною. Зробити це можна в інтернет-магазині компанії МОДНА СПРАВА (https://modnasprava.com.ua/zhenskaya-odezhda-optom/zhenskie-platya). В каталозі покупець знайде одяг, взуття та аксесуари відомих на весь світ брендів за дуже низькою ціною.

Стоковий одяг — модна вигода

Головна перевага стоків — це дуже низька вартість продаваних в них речей. Якщо ви купуєте їх в таких магазинах, то їх ціна становитиме приблизно восьму-десяту частину від ціни тих же самих моделей в фірмових бутиках. При цьому відмінностей в якості між двома речами може не бути взагалі.

Стоковий одяг

Другий аргумент на користь таких покупок — це те, що ви купуєте по-справжньому якісні речі, а не китайські підробки. Хороший одяг, пошитий на заводі відомої компанії, буде дуже довго носитися, також і не полиняє після першого ж прання і надовго збереже свою красу. Так що той, хто звик до якісних речей, може спокійно отоварюватися в стоці.

Одяг

Стоковий одяг повністю безпечний (оскільки до продажу його ніхто не носив), чого не скажеш про товари з секонд-хенду. Купуючи поношені речі, ви ніколи не знаєте, скільки людей користувалося ними до вас і чи проводилася дезінфекція перед продажем. Крім того, в секонд-хенді часто продається одяг з плямами (які буде неможливо вивести), з пошкодженою фурнітурою, розривами та іншими вадами. Тому з міркувань економії і безпеки для здоров'я краще все ж відвідувати стоки — після вдалої покупки ви напевно станете постійним клієнтом такого магазину.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...