• Особливості транспортування лежачих хворих по Україні

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 8 червня 2019 року

Компанія МедЗаказ основним напрямком діяльності є перевезення хворих, лежачих пасажирів та тих, хто має обмеження рухових можливостей. У нашої медичної фірми є всі можливості для надання вам якісних послуг за доступною ціною. Співробітники МедЗаказу мають гідний рівень підготовки, а технічне оснащення – сучасне і технологічно досконале.

Наші співробітники виконають транспортування лежачих хворих різної ступені важкості, на близькі і далекі відстані. Транспортування в межах вашого міста, перевезення між містами та навіть міжнародні перевезення.

Транспортування лежачих хворих

Ми надаємо послуги кількох видів медичного перевезення.

  • По перше - це можуть бути транспортування спеціально обладнаним транспортом, у якому вже є все необхідне обладнання, медикаменти та інше. С точки зору комфортного розміщення пасажира – також все передбачено.
  • По друге – перевезення з медичним супроводом. У такому разі все необхідне вантажиться та встановлюється на транспортний засіб , а для пацієнта намагаються створити максимально комфортне та безпечне сидяче чи лежаче місце.

Медичне оснащення медичного транспорту може бути різним. Є певний «мінімальний набір», що є на кожному мед транспорті, а решта – в залежності від потреб пацієнта та вимог його хвороби. При супроводі на звичайному громадському транспорті оснащення встановлюється так само – базове плюс те, що зможе знадобитися з огляду на стан пацієнта.

І ті, і інші схеми перевозки лежачих, хворих та кволих пасажирів мають на увазі і медичний супровід. Команда супроводу також формується у відповідності з потребами пасажира. Іноді це лише одна людина – мед сестра або доглядальниця. В інших випадках супровід може складатися з цілої медичної команди – з профільним лікарем на чолі.

По виду транспорту медичні перевезення поділяються на:

  1. Наземні перевезення
  2. Повітряне транспортування

Наземні перевезення можуть здійснюватися за допомогою:

  • Спеціального медичного транспорту - реанімобіля
  • Залізничним транспортом з медичним супроводом

Повітряні перевезення відбуваються відповідно - по повітрю і здійснюються санітарним авіатранспортом. Або звичайної авіацією при медичному супроводі.

Види перевезень

Автотранспорт дуже залежний від стану доріг, і це є суттєвий мінус. Машини мед перевезення оснащені спеціальними амортизуючими підвісками, проте на дуже поганій дорозі є ризик трясіння і поштовхів.

Залізничний транспорт відрізняється фінансовою доступністю, також до плюсів можна віднести відсутність залежності від якості дороги. З мінусів - поїзди можуть слідувати тільки по прокладеним для них маршрутам. Якщо необхідно перевезти пацієнта в місця, де потяги не ходять - доводиться вибирати інший вид транспорту.

Авіатранспорт - це найшвидший спосіб переміщень з можливих. Однак авіа перельоти недешеві і є ймовірність турбулентності, попадання в повітряні ями. Крім того - деякі пацієнти погано реагують на перепади тиску при зльоті та посадці.

У кожному конкретному випадку при необхідності перевезення хворого необхідно враховувати всі параметри - терміновість транспортування, стан пацієнта, фінансові можливості і т.д.

Послуги з перевезення хворих також поділяються за ступенем терміновості транспортування:

1. Планове перевезення
Це перевезення лежачих, складних пацієнтів з особливими потребами та особливостями догляду. Планове транспортування (як і випливає з назви) зазвичай планується заздалегідь. Мета планового транспортування лежачих хворих - під наглядом медичного персоналу довезти пасажира до пункту призначення безпечно і комфортно, без ризику для життя і здоров'я.

Перевезення лежачих хворих по Україні може відбуватися як за медичними показниками, так і за особистим потребами і необхідностями для пацієнта. Наприклад - хворий може відправитися в санаторій на оздоровлення, або ж виникне необхідність відвідати родичів з іншого міста, чи вирушити у поїздку по роботі.

У цих всіх випадках можуть знадобитися послуги по перевезенню від пункту А в пункт Б, або лише потреба підвезти-зустріти до основного засобу транспортування – до потяга, літака або пароплава.

2. Термінове перевезення
Зазвичай, термінове транспортування використовується за медичними показаннями - пацієнта відправляють на термінову операцію в іншу лікарню, або на діагностику в профільний мед заклад. Метою термінових медичних перевезень є не тільки безпечна і комфортна доставка пацієнта в точку призначення, але ще - швидкість і своєчасність. Іноді швидка організація переїзду без затримок і зволікань може врятувати людині здоров'я або навіть життя.

3. Екстрене перевезення
Екстрене медичне перевезення ще називають - медична евакуація. Найчастіше медична евакуація потрібна при нещасних випадках - при травмах, в наслідок різкого погіршення здоров'я, під час стихійних лих і аварій. Головним завданням медичного персоналу при медичної евакуації є - якомога швидше надати першу допомогу і (при необхідності) доставити потерпілого до лікарні.

Компанія МедТранс виконає перевезення будь якої ступені складності, терміновості та на будь які відстані. Звертайтесь.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...