• Чотирирічна дівчинка з Данії дарує квіти одиноким літнім людям

  • Вівторок, 4 червня 2019 року

Ізіс Сторм лише чотири роки. Однак у неї вже є своя власна справа, і полягає вона в тому, щоб радувати одиноких літніх людей букетами квітів, які дівчинка та її мама створюють власноруч.

До квіткових магазинів постійно постачають свіжу продукцію, а «прострочені» рослини просто відправляються у смітник. Ізіс Сторм з Данії вирішила рятувати ці квіти: вона складає з них гарні букети і розвозить літнім людям.

Якось Ізіс зі своєю мамою була у супермаркеті. Проходячи повз квітковий відділ, вона помітила, що до деяких квітів прикріплено етикетки. «Що означають ці наклейки, мам?» — запитала дівчинка. «Це означає, ці квіти продаються. А непродані потім викинуть». — «Але ж це неправильно?» — здивувалася Ізіс.

Дізнавшись про те, як дівчинка хоче використовувати прострочені квіти, керуючий магазину був радий співпрацювати, надаючи залишки продукції.

Лаурі, мама Ізіс, раніше працювала у квіткової індустрії, тому вона багато знає про те, як обробляти квіти. Мама і дочка збирають рослини, які магазини збираються викинути. Потім вони відвозять свій «улов» додому, перебирають і обрізають зайве. Вибравши найкрасивіші квіти, з них складають букети.

Склавши букети на свій вантажний байк, Ізіс вирушає в дорогу. Вона розвозить яскраві та запашні подарунки літнім одиноким людям, які потребують проявів уваги і турботи.

Лаурі отримує поради про те, куди слід відвезти квіти. Коли літня людина відчиняє двері і бачить на порозі свого будинку маленьку дівчинку з букетом квітів — така зустріч проходить завжди дуже зворушливо.

Лаурі та Ізіс почали цю справу у грудні 2018 року і відтоді отримали так багато теплих душевних відгуків, що вирішили продовжувати її й надалі. Вони забирають квіти двічі або тричі на тиждень у місцевому супермаркеті, а потім створюють букети і розвозять їх (іноді машиною, щоб дати Ізіс відпочити).

Зараз у мами й доньки виходить подарувати десь 10–15 букетів щотижня. А нещодавно ще один супермаркет запропонував їм свою допомогу щодо надання непроданих рослин.

Читайте далі:

У Данії літніх людей безкоштовно катають на велорикшах — рух «Велоспорт без віку»

Які книги купувати дитині? Китайські казки: добрі легенди та вишукані ілюстрації

Наука доводить: дарувати подарунки краще, ніж їх отримувати

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...