• Скільки коштує застрахувати автомобіль і як вигідно розрахувати вартість автоцивілки

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 3 липня 2019 року

Зробити автомобільне страхування без порушень і що варто знати

Законодавче тлумачення широко вживаного терміну«автоцивілка» — обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників ТЗ (ОСЦПВ). Вимога зробити автомобільне страхування закріплена на найвищому законодавчому рівні і застосовується до усіх зареєстрованих на території України автівок. Поліс ОСЦПВ — це своєрідна гарантія відповідальності водія авто за нанесену внаслідок ДТП шкоду життю та здоров’ю потерпілих сторін, їхні матеріальні збитки. Джерелом матеріального відшкодування усіх спричинених власником полісу збитків є кошти страхового фонду компанії, з якою був підписаний відповідний договір.

Дізнайся, що таке автоцивілка і розрахуй найвигіднішу ціну на сайті Avtocivilka.net.ua

зробити автомобільне страхування

Варто зазначити, що відсутність актуальної автостраховки, або ж прострочка наявного документу кваліфікується у якості правопорушення, що веде до притягнення власника авто до адміністративної відповідальності — накладення штрафних санкцій.

Скільки коштує застрахувати автомобіль

Тарифи на поліс ОСЦПВ і скільки коштує застрахувати автомобіль в Україні

Опцію страхування автівок надають усі страхові сервіси з ліцензією на відповідний вид діяльності. Із власником машини укладається договір з можливістю внесення в страховий поліс відомостей про усіх осіб, що можуть керувати вказаним у договорі ТЗ. Українське законодавство декларує можливість страхування відповідальності кожної особи, що може експлуатувати машину на легальних підставах.

Віднедавна власникам автівок в Україні доступна можливість оформлення та придбання полісів ОСЦПВ в онлайн-режимі на офіційних сайтах компаній-страхувальників. Скільки коштує застрахувати автомобіль у 2019 році? Тарифна сітка страхових полісів визначається такими факторами, як законодавчо встановлені базові страхові параметри, податкові відрахування, а також умови реалізації послуг безпосередньо самою фірмою-страхувальником.

Для оформлення й придбання полісу ОСЦПВ буде достатньо таких документів, як:

  • громадянський паспорт та ІПН особи, що ініціює процедуру страхування;
  • посвідчення водія;
  • технічний паспорт на авто, на яке поширюватиметься дія полісу.

вартість полісу цивільної відповідальності

Як обчислюється вартість полісу цивільної відповідальності у 2019 році

Точна вартість полісу цивільної відповідальності встановлюється також і на підставі індивідуальних коригуючих коефіцієнтів, а саме:

  • тип ТЗ та галузь експлуатації машини;
  • регіон реєстрації ТЗ;
  • водійський стаж допущеної до керування машиною особи;
  • технічні коефіцієнти (вік автомобіля, об’єм двигуна та ін.).

Розрахувати вартість автоцивілки сьогодні можна і без відвідування офісу страховиків — на сайтах багатьох страхових фірм передбачена опція онлайн-калькуляції усіх тарифів з можливістю вибору індивідуальних страхових параметрів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...