• Шокуючі відео викривають пекельні злочини в китайських в'язницях і трудових таборах

  • Дакша Девнані | Epoch Times | Велика Епоха
    Понеділок, 29 липня 2019 року


!УВАГА: ця стаття включає шокуючі фотографії та відео

Два абсолютно шокуючих відео виявили пекельні і неймовірні злочини, що відбуваються в китайських виправно-трудових таборах і центрах ув'язнення останні два десятиліття. Деякі фрагменти відеороликів, які ніколи раніше не бачили, важко дивитися, але в той же час вони змушують задуматися, яке життя політв'язнів у комуністичному Китаї.

Тривожні відеоролики показують в'язнів совісті та інших ув'язнених, яких використовують на примусових роботах у неймовірних умовах, деякі з них виснажені, у деяких гниє і пузириться шкіра. Проте, китайський комуністичний режим не вважає це грубим порушенням прав людини, а стверджує, що це метод реформування ув'язнених.

Здорова людина замучена до межі смерті

Перше жахливе відео показує адміністративного клерка Ши Чжіміна, який працює на текстильній фабриці в місті Лангфанг провінції Хебей, Китай. Він був заарештований і відправлений до міського центру ув'язнення Менчжоу, де утримувався під вартою протягом семи місяців у 2004 році.

За повідомленнями, Ши оголосив голодування на знак протесту за невиправдано жорстоке поводження, після чого на нього наділи наручники і цілодобово контролювали. До затримання Ши, якому на той час було 70 років, важив 45 кг, але після семи місяців жорстоких тортур був сильно виснажений і важив усього 25 кг.


На відео виснажений Ши розповідає про те, як у центрі ув'язнення його катували методом «Ліжко мерця» — прив'язували за руки і за ноги до чотирьох кутів металевого каркаса ліжка і протягом трьох днів не давали їсти, пити і користуватися туалетом. Під час утримання під вартою Ши сильно схуд, майже не міг говорити і рухатися, і у нього з'явився дивний величезний нарив у зоні куприка.


«Вони виявили великий твердий клубок у моєму животі, обидві мої ноги сильно напухли. Вони думали, що я не проживу довше тижня, тому зняли трубку примусового годування », — сказав Ши.

Це був не перший випадок, коли Ши відчув на собі тортури. З 1999 року його заарештовували більше 10 разів поліцейські й урядові агенти, і засуджували до ув'язнення у примусових трудових таборах, в'язницях і центрах ув'язнення. За минулі роки тюремні охоронці спалили його бороду і обличчя запальничкою, били по голові металевим стрижнем і «примусово годували, вставивши трубку в мої ніздрі».


Але чому літню людину піддавали такому варварському поводженню? Причина в тому, що він був прихильником духовної системи Фалуньгун, також відомої як Фалунь Дафа, — древньої практики для вдосконалення душі і тіла, заснованої на принципах Істина, Доброта, Терпіння. Фалуньгун вільно займаються у 114 країнах світу.


Такі місця для вправ Фалуньгун, як це, в Гуанчжоу, були звичайним явищем по всьому Китаю до 20 липня 1999 року. © Minghui


Однак у Китаї 20 липня 1999 року, колишній лідер Комуністичної партії Китаю Цзян Цземінь почав жорстоке переслідування, щоб викорінити мирну практику, яка широко розповсюдилася. Компартія сприймає Фалуньгун як загрозу своєму авторитарному правлінню.

З того часу мільйони людей були незаконно затримані, їм промивали мізки і катували. Багатьох ув'язнили в трудові табори, де у них брали аналіз крові на сумісність органів, які видаляли, щоб забезпечити багатомільярдну індустрію торгівлі органами в Китаї.

Таємно зняті жахливі кадри

Ці рідкісні кадри з Китаю нещодавно опублікували багато світових ЗМІ. Відео були таємно знято прихованою камерою китайським підприємцем у трудових таборах шляхом підкупу охоронців.

Мін Юй, підприємець з міста Шеньян китайської провінції Ляонін, втратив свою фабрику одягу після того, як почалося переслідування Фалуньгун. Він провів 12 років у в'язницях і трудових таборах і ризикував своїм життям, щоб знімати і провезти шокуючі відеоролики. 27 січня Мін Юй утік з Китаю, перетнув кордон з Таїландом і попрямував до Каліфорнії. Він привіз ці таємно зняті відеофільми за кордон і поділився ними зі ЗМІ, щоб розповісти про те, що відбувається в китайських трудових таборах.

Деякі кадри, зняті в горезвісному трудовому таборі «Масаньцзя» під час Олімпіади 2008 року в Пекіні, показують, що послідовників Фалуньгун змушують робити діоди, вони працюють по 12-14 годин, отримуючи мізерне харчування. Мін розповів в інтерв'ю Fox News, що робітникам не давали перерв, і деякі були настільки виснажені, що спали на підлозі під робочими столами.

Інший відеозапис з того ж табору показує послідовника Фалуньгун, прикутого до ліжка і дуже виснаженого. За словами Міна, його сильно побили табірні охоронці.

Ці жахливі відеоролики — інформація з перших рук про переслідування прихильників Фалуньгун у Китаї. Мін Юй сказав в інтерв'ю Fox News: «Якщо вас зловлять на тому, що робите відеозапис у цих таборах, ви позбудетеся життя».

Світ прокидається

Світ починає усвідомлювати, що в Китаї відбуваються злісні злочини проти людства. Конгрес і Сенат США 13 липня 2017 року прийняли Резолюцію 220, в якій висловили «солідарність з практикуючими Фалуньгун і їх сім'ями, які втратили життя, свободу і права за свою віру і практику», і засудили «несанкціоноване вилучення органів».

У Резолюції (pdf) прийнятої європейськими законодавцями 18 квітня 2019 року, міститься заклик до Китайської владі негайно звільнити уйгурів, тибетських діячів і в'язнів совісті, переслідуваних за їх переконання. Резолюція також закликає Китай до «негайного звільнення незаконно затриманих людей, в'язнів совісті, зокрема практикуючих Фалуньгун».

17 червня 2019 року Незалежний міжнародний трибунал встановив, що «поза всяким сумнівом у Китаї насильницьке видалення органів у в'язнів совісті практикувалося впродовж великого періоду часу за участю дуже значного числа жертв».

Незалежний суд із насильницького видалення органів у в'язнів совісті в Китаї також відомий як Китайський суд.


Тіло практикуючого Фалуньгун Ван Біня, комп'ютерного інженера в Інституті розвідки і розробки нафти Дацин, Китай. За повідомленнями, він був побитий до смерті в трудовому таборі Дацин. Його органи, зокрема серце і мозок, були вилучені, а тіло поміщено в морг Народної лікарні Дацина. (© Clearharmony).


Група міжнародних експертів у своєму заключному звіті дійшла висновку: «Протягом багатьох років у всьому Китаї відбувалося примусове видалення органів, і практикуючі Фалуньгун були, можливо, основним джерелом постачання органів. Узгоджене переслідування і медичне обстеження уйгурів виникло порівняно недавно, і, можливо, з часом з'являться докази насильницького вилучення органів у цієї групи. Трибунал не має доказів того, що значна інфраструктура, пов'язана з трансплантаційною індустрією Китаю, була демонтована, і при відсутності задовільного пояснення щодо джерела легкодоступних органів робиться висновок про те, що примусове видалення органів триває до цього часу».


Джерело: Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...