Вівторок, Сер 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створена портативна вітряна міні-турбіна, що заряджає USB-гаджети в поході (ВІДЕО)

Субота, 13 червня 2020 року

Люди підтримують зв'язок у походах за допомогою сучасних пристроїв, які, проте, вимагають постійної підзарядки. Різні інновації, що з'явилися останнім часом, спрямовані на оптимізацію цього процесу. Одним зі зручних рішень є використання відновлюваних джерел енергії, таких як вітер.

GIGA — це компанія, яка спеціалізується на виробництві різних вітряних турбін. Наприклад, турбін, які можна встановлювати на вітрильниках і фургонах, а також турбін для кемпінгу.

Міні-турбіна для подорожей

Тепер у GIGA з'явилися і міні-турбіни, які можна взяти з собою в похід. Вони дозволяють заряджати гаджет на ходу. Таким вітрогенератором можна користуватися як під час стоянки, так і під час піших прогулянок або їзди на велосипеді.

Для того щоб зарядити гаджет, можна встановити турбіну на землі, або закріпити на плечі, або ж просто нести в руках. І щоб залишатися під час походу на зв'язку, вам знадобиться тільки вітер.

Характеристики турбіни GIGA 5V

Турбіна GIGA 5V виробляє 0,5–5 Вт потужності, залежно від швидкості вітру. При слабкому вітрі повністю зарядити смартфон можна за добу, а у вітряний день це можна зробити лише за 2 години.

Також за добу за допомогою портативного вітрогенератора можна повністю зарядити 1 планшет, 3 мобільних телефони, 2 екшн-камери та різні джерела світла.

Пристрій почне заряджатися вже за швидкості вітру 4 м/с, а за швидкості 6 м/с буде вироблятися 5 Вт енергії.

Турбіна важить 1 кг, її ширина 325 мм. Вона водонепроникна, тому за необхідності її можна почистити. Міні-турбіна працює безшумно, тому нею можна користуватися цілодобово, заряджаючи гаджети і під час ночівлі. Зовнішній корпус захищає лопаті від випадкових ударів.

Портативна вітряна турбіна буде корисною для туристів і любителів активного відпочинку, яким потрібне надійне джерело живлення. Вона працює практично за будь-якої швидкості вітру і за будь-яких погодних умов. Спеціальна система кріплення дозволяє підвісити вітрогенератор на дереві, прив'язати до колоди або навіть прикріпити до борту каное!

На даний час GIGA 5V доступна в рамках кампанії Kickstarter за £99.

Читайте далі:

Ручна турбіна Estream підзарядить ваш ґаджет у поході

Стиль і технологічність: створено «розумний» рюкзак Lumzag

Балконна вітряна турбіна O-Wind генерує енергію для міської квартири

Comments   

загрузка...