• Як організовувати спільні покупки, щоб заробити?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 липня 2019 року

Мета спільних покупок

Спільні покупки дуже вигідні, бо різниця в ціні в два, а то і більше разів менша ніж в роздріб. Купівля відбувається кількома людьми з метою придбання достатньої кількості товару за оптовими цінами. Для цього вони організовують групу (адже одному покупцеві оптова партія товару просто ні до чого), вибирають постачальника, переглядають каталоги і роблять замовлення. Дуже часто спільні покупки організовуються людьми з метою заробітку. Дохід організатора складають відсотки, які йому платять учасники групи.

Спільні покупки

Організація спільних покупок для заробітку

Успіх такої затії залежить перш за все від того, наскільки вміло ви будете займатися організацією і чи зможете зацікавити потенційних учасників групи. Для початку потрібно вибрати категорію товарів, які будуть закуповуватися. Потрібно пам'ятати, що не всі з них однаково популярні і затребувані. Тому віддавати перевагу потрібно тільки такому товару, який в будь-який час користується стабільним попитом. Це може бути взуття і одяг для дітей та дорослих, дитячі товари (іграшки, підгузки та ін). Після вибору конкретного напряму вам потрібно як слід розібратися в специфіці товару. Це допоможе вам давати вичерпні відповіді на запитання членів групи. Відсутність компетенції у організатора може швидко відлякати покупців.

одяг

Дуже важливо знайти надійне джерело надходження потрібних вам товарів. Якщо вам потрібен прямий постачальник, то для цього скористайтеся послугами інтернет-магазину "BAZAR SHOES" (http://bazar-shoes.com.ua/). Це дуже зручне місце для здійснення спільних покупок взуття та одягу за найкращою ціною в Україні.

магазин одягу

Спілкуватися з учасниками груп найзручніше через інтернет, тому одразу ж потрібно підготувати для цього відповідний майданчик. Тут вибір залежить від того, що вам здасться більш зручним. Можна організувати звичайну групу в соціальній мережі, а можна попрацювати трохи більше і створити свій власний сайт.

жіночій одяг

Намагайтеся налагодити хороші контакти з усіма постачальниками, з якими ви плануєте працювати. Справа в тому, що помилково вам іноді можуть надсилати не ті товари, які були замовлені членами групи. В цьому випадку у вас повинна бути чітка і швидко працююча система повернення або обміну товару. Ніколи не співпрацюйте з тими постачальниками, які не входять у ваше становище і не намагаються налагодити довірче співробітництво. Те ж саме стосується і тих членів груп, які створюють багато проблем, скандалять через будь-які дрібниці і взагалі створюють напружену атмосферу під час спільних покупок.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...