• Перетворити моторошні звуки житла на світломузику: світильники Nanoleaf

  • Середа, 19 червня 2019 року

Компанія Nanoleaf створила світильники, які являють собою плоскі панелі із вбудованими датчиками. Реагуючи на дотики і звуки в будинку (наприклад, голоси або скрипи), вони мерехтять та змінюють колір.

Така світломузика може стати прикрасою житлових кімнат, а також використовуватися у сфері розваг.

Панелі скріплюються між собою, утворюючи різнокольорові композиції. Панно Nanoleaf можна закріпити на стіні як арт-об’єкт, який привертатиме увагу і «маскуватиме» таким чином настирливі шуми в будинку.

Типи панелей

Крістіан Котронео встановив у себе вдома два типи панелей, трикутні (з датчиками звуку) і квадратні (реагують на дотик). Ось як він описує свої враження від використання наносвітильників:

«Моя дівчина дуже любить рожевий колір. Вона, немов фея, провела рукою по панелях, і вони, наче за помахом чарівної палички, забарвилися в рожевий».

«Коли я підіймаюся сходами до кабінету, скрипи перетворюються на різнокольоровий феєрверк. Новий колір спалахує синхронно з черговим скрипом мостини. Із кожним моїм кроком будинок оживає і вітає мене. Така могутність зачаровує».

«Я б міг цілий день бродити будинком, бавлячись все новими й новими звуками, проте стара будівля, схоже, не поділяє моєї радості», — жартівливо додає Крістіан.

Панелі досить просто змонтувати, застосовуючи спеціальні кріплення. Система працює від одного джерела живлення, проте кожна деталь ансамблю світить по-своєму.

Безумовно, панелі із вбудованими датчиками виконують швидше декоративну і розважальну, аніж безпосередньо освітлювальну функцію. Однак ця система дійсно є оригінальною альтернативою настінному декору сучасних квартир. Із панелей можна викладати композиції різних конфігурацій, наприклад асиметричні панно, які підкреслять індивідуальність власника.

Додаткові пристрої

Компанія також пропонує додатковий модуль Nanoleaf Rhythm, завдяки якому є можливість налаштувати світломузику панелей відповідно до бажань користувача.

Ще один приємний сюрприз від розробників — дистанційний пульт у вигляді стильного настільного світильника-додекаедра. Кожна з його 12-ти п'ятикутних сторін відповідає за певну задачу. За допомогою цього пристрою можна управляти світловими панелями Nanoleaf (вмикати або вимикати їх), а також активувати ритм-модуль для вечірки. Окрім того, цей пульт може управляти продуктами HomeKit сторонніх виробників.

Міжнародна команда Nanoleaf прагне створювати унікальні й незвичні системи освітлення, поєднуючи нові технології та сучасний дизайн. Наносвітильники можна замовити на сайті компанії (із доставкою в різні країни світу).

Читайте далі:

Лампа, що працює від енергії рослини — новинка Living Light із Голландії

Бункер «Судного дня» в Норвегії — шедевр архітектури та дизайну (фото)

Скандо-африканський стиль в інтер'єрі від IKEA та дизайнерів з Африки

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...