• Як заморозити хліб, солодощі та інші продукти

  • Вівторок, 18 червня 2019 року

Морозилка — це суперкорисна річ, адже вона допомагає довше зберігати їжу свіжою. Застосовуючи декілька корисних порад, ви зможете заготовлювати і зберігати їжу, використовуючи морозильник на повну.

Як заморожувати випічку та інші продукти

Хліб

Хліб зазвичай швидко втрачає свіжість, а через декілька днів починає пліснявіти, навіть якщо ви тримали його в холодильнику. Ви можете зберігати в морозилці багет цілим або нарізаним на шматочки.

хлеб

Кондитерські вироби

Печиво, кекси, тістечка та інші кондитерські вироби — усе це можна заморожувати. Покладіть випічку в герметичні контейнери та поставте в морозильник.

торт

Торт

Іноді після свята залишається велика кількість солодкого. Щоб зберегти торт, його можна заморозити. Деякі торти навіть смачніші в замороженому вигляді, інші ж перед їжею слід розморозити. Однак пам'ятайте, що глазур з яєчним білком не завжди добре переносить заморозку.

Тісто для печива

Якщо після готування печива у вас залишається ще багато тіста, його можна заморозити. Для цього розкладіть тісто порціями на деко та заморозьте, а потім зніміть застигле тісто і зберігайте його в морозилці в герметичному контейнері.

Фруктовий пиріг

Фруктовий пиріг краще заморожувати до випікання. А перед випіканням його не потрібно розморожувати. Поставте заморожений незпечений пиріг у попередньо розігріту до 210°C духовку на 15 хвилин, потім зменшіть температуру до 180°C. Після цього випікайте пиріг стільки часу, скільки вказано в рецепті, плюс ще 15 хвилин до повної готовності.

Шоколад

Шоколад не виносить різкі перепади температур. Перед заморожуванням його необхідно ретельно загорнути, щоб перешкодити потраплянню вологи, і потримати добу в холодильнику. Перед тим як розморожувати, зробіть те ж саме: перекладіть плитку з морозильника в холодильник приблизно на добу.

Яйця

Видаліть жовток і білок зі шкаралупи, збийте та заморозьте. Зберігати збиті яйця в морозильнику можна не більше одного року.

Макарони

Якщо ви приготували велику порцію макаронів, можете заморозити їх, а потім залишиться тільки розігріти в мікрохвильовці або каструлі з гарячим соусом. Для цього зваріть макарони (стежте, щоб вони не переварились), дайте їм охолонути, а потім перекладіть у контейнер і заморозьте.

макароны

Рис та інші каші

Іноді на готування страв не вистачає часу. Однак є вихід — приготувати велику каструлю каші та заморозити порції. Потім кашу потрібно буде просто розігріти. Ви можете розморозити кашу заздалегідь у холодильнику, або ж просто вийняти кашу з морозилки і розігріти в мікрохвильовці або каструлі з невеликою кількістю рідини.

Читайте далі:

Як заморозити і розморозити молочні та інші продукти

Як заморозити фрукти, зелень і злакові

Смачна «Риба по-кантонськи» на пару та історія шеф-повара, який був вимушений оголосити голодування

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...