• На що потрібно звернути увагу при виборі кондиціонера?

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 8 червня 2019 року

Хороший кондиціонер коштує недешево, тому перед купівлею потрібно добре розібратися у цій кліматичній техніці. Від того, наскільки вміло ви вибрали кондиціонер, буде залежати мікроклімат у вашому будинку або офісі, ваш комфорт і комфорт ваших близьких.

кондиціонер

Що враховувати при виборі

У багатьох джерелах можна зустріти твердження, що вибирати кондиціонер дуже просто — для цього потрібно лише знати точну площу приміщення і купити ту модель, потужності якої вистачить для конкретної кімнати. Однак на практиці все виявляється не так просто. Площа приміщення є тільки одним із декількох факторів, на які потрібно орієнтуватися при покупці. Величезне значення має також кількість людей, які живуть в будинку, наявність в кімнаті різних побутових приладів (при роботі багато з них нагріваються, і від них же нагрівається повітря), прохідність приміщення. Дуже важливе і призначення останнього. Для офісів зазвичай купують більш потужні кондиціонери, ніж для квартир і будинків. Також потрібно завжди враховувати і кількість вікон та дверей.

Кондиціонер для будинку

Важливо вибрати хороший магазин, де вам запропонують оригінальну кліматичну техніку від відомих виробників за доступними цінами. Жителі Львова можуть відвідати магазин компанії "Клімат контроль" (climatcontrols.com), де представлений великий вибір кондиціонерів для дому та офісу. Не всі моделі продаються за зниженою ціною в рамках розпродажу, тому магазин відмінно підійде для тих, хто хоче трохи заощадити на покупці кліматичної техніки.

клас кондиціонера

Вибір класу кондиціонера

Усі сучасні кондиціонери можна розділити на три категорії. Найдорожчими є пристрої преміум-класу. Вони мають безліч додаткових функцій, дуже зручні в управлінні і здатні точно регулювати температуру в приміщенні. Крім того, вони мають дуже вишуканий дизайн (над розробкою дизайну кожної моделі працюють провідні фахівці).

Пристрої із середньою ціною не мають значного набору функцій, але відрізняються гарною якістю і при правильному використанні служать дуже довго. Така техніка найчастіше має вдале поєднання доступної ціни і якості.

Бюджетні моделі мають тільки базові функції. Багато з них не дуже зручні у використанні, мають непривабливий дизайн, сильно шумлять і споживають багато електрики. Але якщо ви обмежені в коштах, то покупка бюджетного кондиціонера виручить вас жарким літом.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...