• Які бувають стилі танців для дорослих

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Вівторок, 28 травня 2019 року

З кожним днем все більшої популярності набуває популярності в Україні різного стилю із хореографії, ми розглянемо найпопулярніші із них. Важливим фактом являється й те, що якщо раніше танцями займалися в основному діти та молодь, бо дорослі рахували що їм вже запізно танцювати, та й це несерйозно, то сьогодні вони свою думку змінили категорично, і танцюють в своє задоволення, а дехто з них інколи так захоплюється цим що переростають сходинку аматора до професіонала.

Танці для дорослих у Львові не менш популярні ніж у інших містах нашої країни, а навіть і навпаки, в нас сьогодні це стало дуже популярним заняттям.

І так, що ж танцюють у Львові ? Які танці для дорослих у Львові найпопулярніші ? Напевно , все ж таки на перше місце я б поставила - соціальні танці, адже вже декілька років підряд, площа Ринок нам асоціюється не лише ароматною кавою та смачним шоколадом, але й танцівниками, які у вихідні дні за для свого задоволення, та задоволення туристів і місцевих жителів, розбиваються по парах та виконують аргентинське танго, кізомбу, сальсу, бачату.

Друге місце посідають сучасні танці для дорослих у Львові , до них можна віднести відразу декілька стилів, такі наприклад, як : хіп хоп, джаз фанк, контемпорарі, вокінг, модерн, тверк. Кожен із них має безліч як схожих рис між собою, так і відмінних.

І на третьому місці, леді стайл або латина соло, це один стиль, який поєднав в собі техніку як соціальних танців, так і бальної хореографії, цей стиль вид танцю виконується сольно у виконанні жіночої половини.

Чому танці так полюбились з часом навіть тим людям, які раніше ніколи не танцювали та не мали ніякого відношення до танцю ? Танці для дорослих у Львові дають можливість не лише вивчити якісь нові па з того чи іншого танцювального стилю, стати пластичнішими , граційнішими, але й дають змогу переключитись із буденності , роботи і нарешті розслабитись, переналаштуватися на інший лад, забути про щоденні проблеми. Насправді кожен хто приходить в групу з танців для дорослих, він приходить за чимось своїм, хтось за емоціями, хтось за релаксом та відпочинком, хтось за спілкуванням та новими знайомствами, а хтось для того щоб віднайти впевненість в собі. Завдяки тому що танці для дорослих у Львові, це перш за все величезний вибір стилів на сьогоднішній день, кожен має можливість обрати для себе той єдиний напрямок, або декілька, які припадуть саме вам до душі.

Перелік та коротка характеристика найпопулярніших танців для дорослих у Львові :

Соціальні танці –

 1. Кізомба – сексуальна та пластична
 2. Бачата – схожа на кізомбу та більш чіткіша
 3. Сальса – ніжна та пристрасна і дуже пластична водночас
 4. Танго – пристрасне та загадкове

Сучасні танці -

 1. Хіп хоп – вільний та брутальний одночасно
 2. Джаз фанк – манерний, пластичний та моментами різкий у своєму виконанні
 3. Вокінг – самовпевнений, базується на чітких положеннях
 4. Контемпорарі – повна свобода дій та почуттів, при цьому технічно досить складний
 5. Модерн – вимагає чіткості та технічності в кожному русі
 6. Тверк – латиноамериканський сучасний танець, звабливий та розкований

Латиноамериканський танець –

 1. Латина соло , lady style – може бути різним, але завжди жіночним.

А що тобі до душі?

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...