• Чому з'явилися клінінгові компанії

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 червня 2019 року

Перші компанії, які надавали своїм клієнтам клінінгові послуги, з'явилися близько 200 років тому у Великобританії. Послуги ці виявилися дуже затребуваними, і в першій половині 19 століття в цій країні вже виділяли окрему професію прибиральника приміщень. Розвитку індустрії клінінгу сприяли зростання чисельності населення, розширення міст та активне будівництво нового житла.

Сучасні клінінгові компанії надають найрізноманітніші послуги, починаючи від професійного прибирання приміщень і закінчуючи хімчисткою килимів. Наприклад, жителі Києва завжди можуть звернутися до компанії “IР Сервіс” (http://www.ip-service.com.ua/). Її фахівці знають всі тонкощі якісного сучасного клінінгу, їх послугами можуть скористатися організації і приватні особи. Щоб більше дізнатися про компанію та її роботу, можна перейти за посиланням.

Розвиток технологій і клінінг

На розвиток клінінгу дуже сильно вплинув винахід таких пристроїв, як пилосос, підлогомиюча машина та інші не менш потрібні побутові прибори для прибирання. Перший у світі пилосос з'явився у 1901 році, проте він був зовсім несхожий на ті пилососи, якими ми звикли користуватися сьогодні. Це був величезний агрегат розміром з автомобіль, який працював на бензині і був страшенно гучним. Природно, що використовувати таку техніку при прибиранні будинку або квартири було вкрай незручно. Але через 6 років американцем на прізвище Мюррей був винайдений набагато більш компактний і зручний в роботі пилосос, оснащений мішком для збору пилу.

У 1927 році в Америці була запатентована перша в світі електрична підлогомиюча машина. Така техніка теж швидко удосконалювалася, і незабаром вже багато клінінгових компаній мали її у себе на озброєнні. У 20 столітті активно розвивалася і така послуга, як хімчистка одягу. Її розвитку сприяло те, що люди виявили корисні властивості гасу і скипидару, які швидко видаляти жирні плями з одягу.

Завдяки появі нових машин для клінінгу співробітники компаній почали працювати швидше і ефективніше. Прибирання навіть дуже великих приміщень відбувалася досить швидко, оскільки машини багато в чому змогли замінити людину. Розвивається клінінг і сьогодні. Винаходиться нова техніка, з'являються інноваційні миючі засоби. Хороша клінінгова компанія — це справжня знахідка для власника просторої квартири або великого заміського будинку, для бізнесмена, який має офіс або мережу офісів. Замовлення клінінгових послуг позбавляє людину безлічі клопотів і дозволяє їй повністю сконцентруватися на своїй роботі або приділити більше уваги родині.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...