• Якими властивостями повинні володіти труби для теплої підлоги?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 5 червня 2019 року

Від якості труб для водяної підлоги залежить те, наскільки довговічною вона буде і наскільки зручною в експлуатації. Жоден господар не стане купувати свідомо погані труби, адже бажання заощадити в результаті може обернутися дуже великими витратами. Справа в тому, що існує величезний ризик прориву неякісної труби в системі, після чого доведеться викласти кругленьку суму і на ремонт своєї квартири, і на ремонт квартири сусідів знизу, яку затопить після прориву.

Надійним помічником при монтажу системи стане компанія "ВАЛТЕК" — труба італійського бренду для теплої підлоги (https://valtec.in.ua/truba/), придбана в інтернет-магазині компанії, ніколи не підведе вас і дасть можливість спокійно насолоджуватися теплом рідної домівки.

Якісна труба повинна витримувати високі температури і перепади температур, не втрачаючи при цьому міцність. Вона також повинна бути достатньо еластичною і гнучкою, що дозволить їй витримувати значні навантаження. Всі властивості труби багато в чому визначаються матеріалом, з якого вона виготовлена.

валтек

Різновиди труб

Одними з найпопулярніших є труби з металопластику. Вони дуже легкі, а для їх монтажу вам не доведеться купувати якісь особливі інструменти. Через свою легкість вони не обтяжують підлогу (відповідно і тиск на стелю ваших сусідів знизу буде мінімальним). Якщо ви змонтуєте систему теплої підлоги з таких труб, то завдяки високому рівню звукоізоляції останніх вас не буде турбувати звук води, що буде текти по трубі. Металопластикові вироби дуже надійні, і після монтажу ви забудете про необхідність повторного ремонту дуже надовго.

Труби з поліетилену

Дуже затребувані і труби з поліетилену, які завдяки своїй невисокій ціні і відмінним характеристикам швидко змітають з прилавків магазинів. Вони дуже гнучкі, при цьому після згинання труба не стане менш міцною. За рахунок їх невеликої ваги працювати з поліетиленовими трубами дуже просто, і виконати монтаж системи ви зможете самостійно.

Мідна труба

Якщо ви хочете змонтувати "вічну" систему водяного теплої підлоги у себе вдома, то використовуйте мідні труби. Практично єдиним їх недоліком є висока ціна, проте в усьому іншому вироби з міді виграють. Вони надзвичайно міцні і здатні витримувати колосальні навантаження. Монтаж мідних труб досить складний і вимагає використання спеціальних інструментів, а тому довіряти його потрібно тільки фахівцям.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...