ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Передавач ETERNA перетворює будь-яку поверхню на бездротовий зарядний пристрій

Велика Епоха
Передавач ETERNA перетворює будь-яку поверхню на бездротовий зарядний пристрій

Щодня люди користуються різними електронними приладами: смарт-годинником, телефоном, плеєром, планшетом... Не дивлячись на всю їхню функціональність, у девайсів є один «недолік» — необхідність у підзарядці, яку іноді не так просто знайти. Розробники з Ізраїлю створили передавач, за допомогою якого будь-яка поверхня може стати бездротовим зарядним приладом.

Сучасні люди все більше покладаються на цифрові прилади. Із цією залежністю з'являється і необхідність у постійних джерелах енергії. Забувши зарядний пристрій, доведеться витратити чимало часу на пошук інших варіантів.

Для вирішення таких проблем вже існують деякі інновації, наприклад такі як «розумний» рюкзак. Свою розробку представив і ізраїльський стартап Humavox. Їхня технологія може зробити звичні зарядні пристрої застарілими та радикально вплинути на основні галузі промисловості.

«Нам усім знайома неприємна ситуація, коли в найпотрібніший момент батарея сідає і немає можливості її зарядити... І ми хотіли б, щоб підзарядка була трохи простішою: без величезної кількості шнурів і пошуку джерела. Подивимося правді в очі: зарядка — це клопітно. Із постійно зростаючим числом електронних пристроїв у нашому житті ми просто хочемо мати просте рішення», — кажуть розробники.

Команда Humavox вирішила створити технологію простої підзарядки, придатну для користувачів усіх девайсів. Вони створили бездротовий зарядний пристрій ETERNA у вигляді «гнучкої» апаратної платформи, яка підходить під різноманітні типи пристроїв.

Технологія ETERNA дає можливість перетворити будь-яку поверхню на бездротову зарядну станцію. Сам передавач можна прикріпити до чашки або шухляди стола, а приймач встановити на пристрій. Пристрій буде заряджатися за допомогою технології бездротової передачі даних Near Field Communication (NFC) без використання кабелю. Невеликі розміри передавача і приймача роблять їх придатними практично для будь-якого пристрою або поверхні.

Поверхня, що працює з ETERNA, може заряджати відразу декілька пристроїв, що допомагає підтримувати роботу всіх пристроїв у будинку. У сучасних сім'ях може бути в середньому більше десятка гаджетів.

Для ETERNA навіть придумали особливу назву — інтуїтивний зарядний пристрій: «Електронні пристрої повинні заряджатися саме там, де ми захочемо, незалежно від того, як ми їх розмістили. Спрощення процесу зарядки для всіх — ось сенс ETERNA. USB-порти застаріли, зарядка повинна бути природною і простою справою, нас не повинна засмучувати занадто велика кількість кабелів або відсутність зарядного пристрою. Бездротова зарядка має відповідати потребам користувачів та їхнім звичкам».

Розробники поки не планують випускати ETERNA на ринок. На даному етапі Humavox працює з виробниками, щоб найкращим чином інтегрувати технологію передавача в існуючі простори. Вони приділяють особливу увагу роботі з лікарнями та військовими.

Читайте далі:

Як збільшити термін заряду смартфону

Ручна турбіна Estream підзарядить ваш ґаджет у поході

Тренуйтеся та заряджайте свій гаджет: у США створено текстильну біобатарею