ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як збільшити термін заряду смартфону

Велика Епоха
Якщо раніше другом людини називали собаку, то тепер знайдеться чимало людей, які назвуть своїм найкращим другом і помічником у роботі смартфон. Однак ці мобільні пристрої, що поєднують у собі безліч корисних і не дуже функцій, мають один суттєвий недолік — у багатьох із них надовго не вистачає заряду батареї, так, що вимкнутись смартфон може в будь-який непідходящий момент.

Фото: Intel Free Press/flickr.com
Фото: Intel Free Press/flickr.com
Що ж можна зробити для того, щоб економити заряд акумулятора? По-перше, має значення те, як саме ви хочете економити: під час повсякденного користування чи в екстреній ситуації.

Якщо ви хочете рідше заряджати свій смартфон, то можете спробувати наступні кроки:

• Вимкніть або видаліть непотрібні вам додатки, які працюють у фоновому режимі. Перевірте, які додатки у вас взагалі активні, тому що про роботу деяких ви можете не здогадуватись.

• Вимкніть підключення, якими ви не користуєтесь постійно, наприклад, Bluetooth, мобільний інтернет та Wi-Fi. Щоб зекономити заряд акумулятора, включати їх можна безпосередньо перед використанням.

• Те ж саме стосується функції GPS.

• Роботу одного або кількох облікових записів електронної пошти можна налаштувати таким чином, щоб синхронізація з нею відбувалась рідше, ніж звичайно, скажімо, раз на 30 хвилин, або відключити зовсім.

• Те ж саме стосується і додатків із такою функцією — із міркувань економії заряду синхронізацію можна робити вручну або подовжити її інтервал. Так, на деяких смартфонах додаток, який показує погоду, отримує дані одразу по багатьох містах, а не тільки по тому, в якому перебуває абонент. Відомості про непотрібні вам міста краще відключати.

• Якщо у вас Windows Phone, то ви можете відключити функцію NFC (дотик+відправка), якщо ви нею не користуєтесь. Те ж можна зробити зі службою Xbox Live на цьому смартфоні, якщо тільки ви не захоплюєтесь мережевими іграми.

• Загальне правило — обирати такі віджети, які використовують розумну синхронізацію даних і дозволяють регулювати її інтервал.

• Крім того, оновлення додатків можна зробити не автоматичним, а ручним. Однак буває так, що новіші версії програмного забезпечення є більш енергоекономними, тому в цьому питанні вирішувати вам — якщо необхідна економія енергії сьогодні й зараз, то оновлення краще відключити, а якщо завжди — то можна перевести їх у ручний режим.

• Загалом у деяких смартфонів є режим сну, який відключає інтернет-підключення через 15 хвилин після відключення екрану. Якщо у цей момент щось завантажується або відбувається обмін даними, відключення не відбудеться.

• У деяких смартфонах спеціально із міркувань економії розроблений режим економії заряду — те, що треба для слабких акумуляторів і для тих, хто бажає заряджати телефон якомога рідше.

• Зекономити заряд батареї можна, якщо зменшити яскравість дисплею, відключити поворот екрана, а також використовувати прості картинки для фону замість анімованих тем.

• Інтервал часу до відключення екрану можна скоротити до 1 хвилини або менше.

• Для найбільш економних — заміна фонового малюнка чорним або темним фоном допоможе незначно зекономити заряд батареї телефону. У смартфонах, що мають можливість перейти у чорно-білий режим екрану, можна його активізувати — чим менше кольорів, тим менше енергії йде на їхнє відображення.

• У налаштуваннях браузера можна включити затемнення екрану під час завантаження веб-сторінок.

• Крім того, можна відключити звук клавіш та інше звукове супроводження роботи. Те саме стосується і вібрації — для функцій, де вона не потрібна, її можна вимикати.

• Якщо ж заряд критично низький, і ви очікуєте на дзвінок у певний час, можна поставити телефон у автономний режим, так, щоб він не приймав дзвінків, і переключити на звичайний режим тоді, коли вам мають дзвонити.

Успіхів вам!


Читайте також:
Які маленькі секрети містить у собі пошук Гугл?
Технології майбутнього: здатні до самовідновлення матеріали
Які цікаві винаходи зробили студенти?