• Переможці конкурсу мікрофотографії Olympus BioScapes 2012

  • Геннадій Годун | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 січня 2013 року
Японська корпорація «Olympus America Inc» визначила переможців 9-го міжнародного конкурсу цифрових мікрофотографій «Olympus BioScapes 2012». Роботи, які представили на розгляд суддівської колегії, в черговий раз дозволили побачити таємниче життя різноманітних біологічних істот, що мешкають в буквальному сенсі поряд з нами.

За призове місце на цей раз змагалися понад 2 тисячі зображень. Першість у десятці переможців дісталася Ральфу Грімму, викладачеві з австралійського міста Джімбубма. Ральф Грімм зняв на відео (дивіться нижче) колонію коловерток. Швидкими рухами «війок» тварини заганяють в рот воду разом з їжею. Червоні точки — це очі коловерток. До речі, цих мініатюрних тварин (розміри яких не перевищують 2 мм) Ральф Грімм виявив у власному ставку на аркуші латаття.

Відео переможця. Коловертки, зняті Ральфом Гриммом (збільшення 200-500 разів).В якості головної нагороди корпорація призначила на вибір мікроскоп Olympus або обладнання для зйомок на суму $5000. Решта дев'ять переможців також удостоєні цінних призів від фірми Olympus.

Пропонуємо вам подивитися роботи призерів, а також найцікавіші знімки серед 62 робіт, відзначених заохочувальними преміями.


Корпорація «Olympus America Inc» організовує конкурс цифрових мікрофотографій з 2003 року. За словами президента «Olympus America Inc», які наводяться на сайті конкурсу, зняті за допомогою мікроскопа фотографії пов'язують воєдино мистецтво, науку і життя. Тисячі знімків, представлених за минулі роки на огляд суддівської колегії та глядачів, наочно розповіли про найбільш хвилюючі дослідження, які проводяться в лабораторіях учених. Президент також зазначив, що чудові фотографії конкурсантів є важливим джерелом для розширення наших знань про навколишній світ.
Підписатися:

Коментарі