ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Apple представила сім-карту, яка працює з кількома операторами

Велика Епоха
Корпорація Apple диктує майбутнє технологій: спочатку їхнім амбітним задумом було зробити сім-карти меншими за розміром, а тепер — універсальними. Днями була представлена сім-карта, з якою можна змінювати мобільних операторів.

Apple, сим-карта, сим, SIM, SIM-карта, оператор, сменить оператора, разработка, технологии

Фото: Mario Tama/Getty Images

Сім-карта нового типу буде йти у комплекті із планшетами iPad Air 2 та iPad Mini 3. Функція зі зміни оператора працюватиме поки що тільки на території США та Великобританії для абонентів AT&T, Sprint і T-Mobile, повідомляє ExtremeTech.

Таким чином, користувачі зможуть перемикатися між різними тарифними планами всередині оператора, а також на іншу карту для міжнародних дзвінків. За передбаченням експертів, у майбутньому, ймовірно, сім-карта Apple дозволить туристам, які прибувають до інших країн, не купувати сім-карт із місцевими номерами, а просто перемикатися на такий номер із вигідним тарифом.

Перемикатися між номерами буде легко завдяки простого інтерфейсу в iOS 8, обіцяють розробники.

Очікується, що широке запровадження розробки Apple дозволить із часом відмовитися від сім-карт операторів на користь універсальної карти.

Еволюція сім-карт: від міні до мікро і нано

Еволюція сім-карт: від міні до мікро і нано. Ілюстрація: extremetech.com

Нагадаємо, саме в Apple вперше запропонували зменшити розмір звичайної сім-карти до міні-розміру у 2012 році, а згодом і до нано-розміру.


Читайте також:
В ноутбуках Apple застосовуватимуть сонячні батареї