• Незвичайні студентські винаходи: найцікавіше

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 19 квітня 2015 року
Молодь — це наше майбутнє, стверджує відомий вислів. Яким воно буде? Наведені нижче винаходи молодих людей з різних країн світу говорять про те, що це майбутнє, вірогідно, буде хорошим: молодь активно працює, навчається, творить, і, мабуть, вже дуже скоро ці розробки стануть доступними повсюди.

1. Протиугінний велосипед


giffffr.gif

Ілюстрація: Rodolfo Lagos/Yerka Project

Чилійські молоді люди, зважаючи на те, що в їхній країні крадіжки велосипедів є частим явищем, створили таку велосипедну раму, яка при паркуванні перетворюється на замок. Угнати такий велосипед, на їхню думку, буде важче, ніж звичайний. Виглядає рама-конструктор теж доволі оригінально. Іншою перевагою такого винаходу є те, що він дозволяє велосипедистам не возити із собою замків або спеціальних ланцюгів.

2. Присоски для людини-павука


spider.jpg

Кадр із відео: Juana Espien/youtube.com

Студенти Університету штату Юта створили прилад для військових, який дозволяє підніматись по стінах будівель без мотузок та гачків. Унікальна розробка використовує потужні вакуумні присоски. Як прогнозують інженери, вона дозволить «підкоряти» будь-яку стіну менш ніж за хвилину.


3. Лак для нігтів, який виявляє наркотики у напоях


Студенти із Університету Північної Кароліни розробили лак для нігтів, який дозволяє виявити у напоях наркотичні речовини. На його створення винахідників надихнули кілька випадків, освітлених у ЗМІ, коли дівчатам на побаченнях підмішували у напої наркотики. Для того, щоб визначити у рідині вміст заборонених речовин, потрібно лише занурити у неї палець. Наразі винахідники удосконалюють свою розробку, щоб її можна було пустити в маси.


4. Диск для очищення води


Група студентів із Університету Вірджинії створили керамічний диск для очищення води. Їхній винахід запікається із глиняної основи, до якої додаються мікрочасточки срібла. Диск, поміщений у воду, насичує її іонами срібла, вбиває бактерії та патогенні віруси. У 2013 році в Африці почались польові випробування такої розробки.


5. Пристрій, який заряджає батарею телефону за 30 секунд


18-річна дівчина із США Іша Каре винайшла під зарядний пристрій, який здатний зарядити батарею мобільного телефону за менш ніж 1 хвилину. Із цією розробкою вона навіть виграла премію на конкурсі молодих науковців, який організовувала компанія Intel. Очікується, що її винахід можна буде використовувати і для автомобільних акумуляторів.


6. Пристрій для визначення струсів мозку


c54c68f2ed28bba7e83bf567be3f7684b5ebced5.jpg

Фото: Jolt

Молоді студенти Массачусетського технологічного інституту Бен Херветайн та Сет Берг створили невеликий чіп, який носиться на голові на обідку і фіксує інформацію про можливі струси мозку та небезпечні удари голови у дитини. Така технологія, як очікують розробники, буде корисною для батьків молодих людей, їхніх тренерів та вчителів.  

 

7. Годівничка для кота


Джонатан Гейслер, який навчається в Університеті Вісконзіна-Плеттервіля, винайшов автоматичну годівничку для кота, але не просту, а таку, яка працює із вологим кормом. Така річ стане у нагоді тим, хто часто подорожує і не має змоги брати із собою домашнього улюбленця. Проте годівничка розрахована на роботу протягом не більш ніж 1 тижня. Винахід отримав назву HealthPet Auto-Feeder.

8. Туалет без води


Переносний компактний туалет, який не потребує води, зробила Ліз Морріс. У ньому використовуються спеціальні протимікробні гранули, які вбивають погані запахи та знищують мікробів. Розробка під назвою Dungaroo вже навіть продається у мережі. 
 


9. Гель проти кровотечі


Гель, який можна накласти на рану і припинити кровотечу, розробив студент Нью-Йоркського політехнічного університету. Так званий Veti-Gel прискорює процес згортання крові, внаслідок чого можна уникнути втрат крові. Діяти гель починає вже за кілька секунд, а використовувати його можна як для ран шкіри, так і для внутрішніх органів.


10. Косметика, надрукована на 3D-принтері


3D-принтери набувають все більшого розповсюдження, а разом з цим розширюється сфера їхнього використання. Завдяки розробці Грейс Чоі із Гарвардської школи бізнесу, тепер на 3D-принтерах можна буде друкувати навіть… косметику. Її розробка отримала назву Mink. На такому 3D-принтері можна друкувати тіні для повік, рум’яна і навіть блиск для губ абсолютно будь-якого кольору. Суто жіночий винахід, але який чудовий!


Стежте за новинами рубрики «Технології та відкриття» та дізнавайтесь про найцікавіші новинки!


Читайте також:
Які маленькі секрети містить у собі пошук Гугл?
Дизайнер виростив органічні меблі із грибів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...