ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В ноутбуках Apple застосовуватимуть сонячні батареї

Велика Епоха
Компанія Apple зареєструвала новий патент, який цього разу стосується не мобільних пристроїв, а ноутбуків MacBook. Описана в патенті технологія передбачає обладнання макбуків невеликими сонячними панелями, які мають послужити для збільшення часу автономної роботи цих пристроїв, повідомляє «ПростоMac».

Фото: prostomac.com
Фото: prostomac.com
Проблема збереження заряду — чи не основна для всіх мобільних пристроїв, чи то розумний годинник, чи ноутбук. MacBook завжди цінувалися користувачами за тривалий час роботи без підзарядки, а зараз Apple знайшла спосіб іще значнішого збільшення цього часу.

Застосування сонячних батарей — перспективний напрямок, але великі виробники мало його використовують. Головним чином невеликі панелі знаходять застосування у пристроях із малим споживанням потужності — калькуляторах, годинниках тощо. Зважаючи на це, використовувати їх у ноутбуках чи планшетах ніхто особливо не намагався.

Новий патент передбачає розміщення сонячної панелі на задній кришці пристрою — там, де зараз розташований логотип Apple. Панель заряджатиме акумулятор під час використання ноутбука в місцях із великою кількістю світла, наприклад, у парку або у відкритому кафе. Як завжди, про терміни впровадження технології мова поки не йде. Проте будівництво заводу в Аризоні, який займатиметься поновлюваними джерелами енергії, наводить на думку, що це може трапитися в найближчому майбутньому.


Читайте також:
Коли представлять новий iPad
Вчені знайшли ефективний спосіб здобути паливо з води
Майбутнє вже прийшло: самовідновлювальні матеріали