ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Infinity Mascara — туш, яку можна нескінченно заправляти

Велика Епоха
Infinity Mascara — туш, яку можна нескінченно заправляти
Infinity Mascara — туш, яку можна нескінченно заправляти

Щороку у світі продається близько мільярда тюбиків туші. Після використання вони потрапляють на звалище, створюючи величезну кількість відходів. Студентка з Великобританії створила Infinity Mascara — туш, яку можна нескінченно заправляти, не викидаючи упаковку.

Піппа Бріджес, випускниця Університету Лафборо, Англія, за фахом — промисловий дизайн і технології, застосувала свої знання та досвід для вирішення проблеми, яку багато хто, можливо, навіть не помічає: уже після шести місяців використання мільярди тюбиків туші відправляються на звалище. Як екологічну альтернативу, Бріджес створила Infinity Mascara.

«На даний час у косметичній промисловості спостерігається величезний потік відходів. Я поставила собі за мету вирішити цю проблему. Infinity Mascara не тільки повністю екологічна і має замкнутий цикл використання, а й надає новий зручний спосіб нанесення туші, заснований на численних дослідженнях за участю користувачів», — говорить Піппа Бріджес.

Замість одноразового тюбика для туші використовується багаторазова капсула і аплікатор для кінчика пальця (замість пензлика), які, за словами Піппи, можуть прослужити 10 років.

«Аплікатор одягається на кінчик пальця і ​​за рахунок більшої рухливості дозволяє просто і швидко наносити туш. Потрібно трохи звикнути до незвичайного способу нанесення туші, але як тільки ви це зробите, ви помітите, що це набагато зручніше, ніж використовувати звичайний пензлик. Усі мої дослідження і тестування для користувачів показали, що аплікатор набагато спрощує процес. Навіть ті люди, у кого є проблеми з рухливістю пальців, виявляють, що аплікатором користуватися зручніше», — каже Бріджес.

Усі компоненти Infinity Mascara служать довше і функціонують більш ефективно, ніж стандартні тюбики для туші. Тому таке переосмислення традиційного товару може стати новаторським кроком у косметиці.

Infinity Mascara на даний час чекає отримання патенту. Для подальшого розвитку проекту Піппа Бріджес шукає фінансування.

Читайте далі:

Як дізнатися, коли слід викидати декоративну косметику

У США створили натуральний дезодорант зі змінними картриджами

Натуральна косметика із фруктових відходів: стартап FRUU