Неділя, Сер 9, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Студент з Гонконзького університету створив рятувальну лавку-човен, — проект вуличних меблів POD

Субота, 16 травня 2020 року

Студент із Гонконгу створив багатофункціональні вуличні меблі — лавку POD, яка на випадок повені перетворюється на рятувальний човен із веслами. Такі лавки-човни будуть особливо корисними у районах, де часто відбуваються повені, адже в умовах стихійного лиха вони можуть бути єдиним доступним засобом пересування.

Студент Кін Пан Ло з Гонконзького політехнічного університету створив універсальну лавку-човен — незвичайний життєво важливий інструмент на випадок повеней у віддалених регіонах. Подібні інновації, що орієнтовані на безпеку, високо цінуються як рятувальниками, так і урядами країн.

Опитавши жертв повеней і деякі неурядові організації, Кін Пан Ло зрозумів, що одна з головних причин загибелі людей — відсутність обізнаності про те, як саме необхідно діяти під час лиха. Тому існує гостра необхідність у розробці речей, які могли б бути корисними як у повсякденному житті, так і під час повені. Оскільки лавки вже стали традиційним видом вуличних меблів, Кін Пан Ло вибрав цю форму об'єкта для втілення проекту POD.

Механізм перетворення лавки на рятувальний човен заснований на принципі орігамі. Продуманий складаний дизайн допоможе заощадити цінний час у надзвичайних ситуаціях. Завдяки цьому також вдалося значно зменшити габарити об'єкта і знизити його вартість.

У POD використовуються легкі, недорогі та довговічні матеріали. Перетворення лавки на рятувальний човен займає менше хвилини, що робить її ідеальним пристроєм для використання в екстрених ситуаціях.

Лавки-човни призначені для бідних районів з погано розвиненою інфраструктурою, у яких часто відбуваються повені та сильні шторми. Також вони стануть у пригоді жителям віддалених поселень, де для того, щоб дістатися до постраждалих, необхідно задіяти загони рятувальних служб. Наявність під рукою готового до використання рятувального обладнання допоможе врятувати дорогоцінні життя.

Човен забезпечений веслами для одного або двох чоловік. У ньому також є місце для зберігання предметів першої необхідності, рятувального жилета та продуктів харчування. Зовнішня форма і конструкція забезпечують маневреність плавучого засобу.

На даний час Кін Пан Ло прагне вдосконалити свій винахід, пробуючи різні варіанти матеріалів і проводячи подальші випробування з метою зміцнення конструкції.

POD інтегрована в повсякденне життя: більшу частину часу це просто звичайні вуличні меблі у вигляді лавки. Однак завдяки її властивостям населення може підготуватися до надзвичайних ситуацій, не використовуючи для цього дорогі та громіздкі інструменти.

Читайте далі:

Домашній пристрій Terra попереджає про землетруси

Мобільна медична допомога Rides for Lives рятує життя людей у важкодоступних районах

Вежа Warka Water збирає воду з повітря в Ефіопії

Comments   

загрузка...